11 квіт. 2019

В СДНЗ №65 з 8 по 13 квітня 2019р. проходить Всесвітній тиждень Громадського здоров'я

З метою підвищення обізнаності дітей, їхніх батьків та працівників закладу дошкільної освіти з питань профілактики інфекційних хвороб та з метою пропаганди здорового способу життя були проведені з дошкільниками бесіди, читання художньої літератури,вікторини про корисну та некорисну їжу, про правила поводження з тваринами, конкурс малюнку "Корисні продукти - овочі та фрукти". Для батьків вихованців в куточах для батьків розміщені пам'ятки з профілактики кору, дифтерії, туберкульозу, гострих кишкових інфекцій, сказу.
29 бер. 2019

Колективний перегляд заняття з патріотичного вихованя "Моя країна - Україна" за творами В.Сухомлинського

Вихователь Коваленко Г.М. провела з дітьми старшого дошкільного 7-го року життя заняття"Моя країна - Україна". Мета: сприяти усвідомленню дітей безмежності і багатств України, закріпити знання про державні та народні символи, географічне розташування; розвивати спостережливість, увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення, творчі здібності дітей; виховувати любов до Батьківщини, інтерес до художніх творів В.Сухомлинського, естетичні почуття.
28 бер. 2019

Семінар-практикум "Використання педагогічної спадщини В.Сухомлинського у вихованні любові у дітей до своєї родини, Батьківщини"

«Роки дитинства – це перш за все виховання серця. Виховання – це не поєднання заходів і прийомів, а мудре спілкування дорослого з живою душею дитини» В. Сухомлинський
18 бер. 2019

Гра-квест "Збери рюкзак"

Інструктор з фізкультури Міхно Л.Г. організувала дітей старшого дошкільного віку пограти у захопливу гру-квест "Збери рюкзак". Діти виконували завдання Капітошки та шукали предмети, які необхідно брати з собою в туристичний похід. Зібрали рюкзак, чекаємо теплої погоди та гайда в похід за новими враженнями! Один, два, три, чотири, п’ять, Час вже подорож почать. У нас попереду пригоди Чи всі готові до походу?
15 бер. 2019

Вихованці СДНЗ№65 приймають участь у Фестивалі дитячої творчості "Яскраві зірочки Кропивницького"

Розпочав роботу фестиваль дитячої творчості «Яскраві зірочки Кропивницького» серед вихованців закладів дошкільної освіти міста Кропивницького.
7 бер. 2019

Проводи зими, свято Масляної в СДНЗ №65

Педагоги СДНЗ №65 приготували для дошкільнят веселе свято Масляної. Діти проводжали зиму, закликали весну веселими іграми, хороводами, виготовили жайворонків. Також учні першого класу ЗОШ НВО №17 з задоволенням долучились до святкування. Наприкінці всі пригощались солодкими млинцями, які напекли турботливі матусі наших дітлахів.
4 бер. 2019

СДНЗ №65 "Лукомор'я" на міському фестивалі смаколиків

У цьому році вперше в місті Кропивницький святкують Колодій. Багато млинців приготували дошкільні заклади нашого міста. Млинці були на різний смак, колір та із різноманітною начинкою.
1 бер. 2019

Дошкільнята вітають своїх мам та бабусь - "Мамо, добре, що ти є, - ніжне сонечко моє!"

В СДНЗ №65 проходять святкові ранки на яких діти вітають своїх рідних пісеньками про мам і бабусь, весняними таночками, щирими побажанням та світлою безпосередністю. Матусі теж підготували сюрпризи для малечі та заспівали для них. Радісний настрій, атмосфера тепла та затишку огорнула садочок.
1 бер. 2019

Заняття Доброти для дошкільнят

1 березня 2019 році у Всеукраїнський День Доброти вихователі санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок)№65 "Лукомор'я" м.Кропивницького приєднались до акції та провели заняття Доброти "Тварини-наші друзі" в 5 групах, в яких виховуються діти молодшого та старшого дошкільного віку.
15 лют. 2019

Спортивна розвага "Ми малята-здоров'ята"

В рамках Тижня здорового способу життя "Без здоров'я нема щастя" для дошкільнят СДНЗ №65 була проведена спортивна розвага. Також на протязі Тижня проводились бесіди, диактичні гри та ігри валеологічного спрямування про здоровий спосіб життя, корисні звички. Діти пеглядали мультфільми та читали вірші, потішки, оповідання, казки про здоровий спосіб життя. І звичайно багато часу проводили на свіжому повітрі, досліджували, спостерігали, грали в рухливі, спортивні ігри, робили висновки на вплив корисних природних чинників на здоров'я та гарний настрій людини.