3 вер. 2018

День знань в дошкільному закладі

Дошкільнята цікаво відзначили День знань.
24 серп. 2018

День Незалежності України

Педагоги санаторного закладу дошкільної освіти №65 "Лукомор'я" взяли часть у міському "Коровай-фесті". Сьогодні, 24 серпня, в рамках святкування Дня Незалежності України на площі перед міською радою містяни та гості Кропивницького мали змогу продегустувати короваї.
19 лип. 2018

Граючи, діти навчаються. Пошуково-дослідницька діяльність в СДНЗ №65 влітку

Елементарна пошукова діяльність як форма ознайомлення дітей дошкільного віку з природою забезпечує найбільш високий ступінь їхньої активної самодіяльності, що дає змогу сформувати в дітей уявлення про явища природи, виявити їх причини та взаємозв'язки
6 лип. 2018

Свято Івана Купала в закладі дошкільної освіти №65 "Лукомор'я"

У розпал літньої оздоровчої кампанії 6 липня в нашому садочку відбулося свято Івана Купала «Ой, на Івана, ой, на Купала».
3 лип. 2018

Сьогодні в садочок завітав ляльковий театр.

З метою закріплення знань дітей про правила дорожнього руху для дошкільнят СДНЗ №65 "Лукомор'я"кіровоградський обласний академічний театр ляльок показав виставу "Пригоди маленького автомобільчика"
21 черв. 2018

Звіт директора санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 65 «Лукомор’я»за 2017/2018 навчальний рік

19 черв. 2018

Туристичний похід дошкільнят СДНЗ №65 "Лукомор'я" на Фортечні вали

З метою ознайомлення дошкільнят з рідним містом,з його історією заснування, був організований туристичний похід до історичного осередку Фортечні вали. Ми мандруєм, ми мандруєм, рідним містом ми крокуєм.
12 черв. 2018

Туристичний похід дітей середньої групи "Посмішка" до КЗ "Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій"

З метою ознайомлення дошкільників з туристичною базою, та можливістю повправлятись у подоланні смуги перешкод, традиційно для дітей та педагогів СДНЗ №65 були організовані спортивні змагання "Юні туристи".
1 черв. 2018

Сьогодні в нашому садочку діти і дорослі відзначали День захисту дітей

Сяйвом сонця все залито, В нас гостює справжнє літо Кольорове та яскраве, Запашне, смішне, цікаве!
23 трав. 2018

Сьогодні у дітей старшої групи №12 "Калинка" відбулось свято присвячене випуску дітей до школи "Пригоди дошкільнят"

В дитсадочку нашім свято: Сміху, радості багато. Випускний сьогодні в нас, Розтаватися вже час. Тут ми гралися, зростали, Самостійними тут стали, І за це усім охоче Ми подякувати хочем!