7 лют. 2019

Колективний перегляд заняття з розділу "Дитина у природному довкіллі" з дітьми старшого дошкільного віку "Бережи природу рідного краю" вихователь Сафонова О.В.

Сьогодні діти старшої групи №2 "Бджілки" закріпили знання про те,що людина є частиною природи, тому існування людини без природи неможливо. Шляхом пошуково-дослідницької діяльності виявили, який негативний вплив має діяльність людини на природу, визначили шляхи допомоги природі, засоби піклування про неї.
6 лют. 2019

Майстер-клас "Ранкова зарядка "Казкова фізкультура" за методикою М.Єфименка

Інструктор з фізкультури Міхно Л.Г. провела майстер-клас для педагогів "Ранкова зарядка "Казкова фізкультура" за методикою М.Єфименка. Вихователі СДНЗ №65 на практиці опробовували організацію ранкової гімнастики для дітей старшого дошкільного віку з елементами методики М. Єфименка
30 січ. 2019

Круглий стіл "Формуємо безпечну поведінку дошкільників разом" за участі батьків вихованців та педагогів СДНЗ №65

Практичний психолог Смірнова Г.О. організувала обговорення питання прикладу дорослих для дітей по дотриманню правил безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях.Найцінніше - здоров'я і життя дитини. Часто, втягуючись в кругооббіг повсякденності, ми забуваємо про те, скільки несподіваних небезпек підстерігає людину на життєвому шляху. Наша безпечність і байдуже ставлення до свого здоров'я, власної безпеки та безпеки наших близьких часто призводять до трагедії. Тому батькам, педагогам необхідно формувати у дітей навички безпечної поведінки в будь-яких ситуаціях, створювати уявлення про найбільш типові ситуації.
18 січ. 2019

музична розвага "Весела коляда"

Діти старших груп привітали з новорічними святами своїх друзів та працівників нашого садочка. Звучали веселі колядки, щедрівки, побажання здоров'я, миру та добра на весь новий рік.
17 січ. 2019

Педагогічні посиденьки "Традиції українсього народу. Щедрівки, колядки, засіванки"

Педагоги підвели підсумки циклу новорічних свят, поділились яскравими та улюбленими колядками, щедрівками. Створена тепла атмосфера домашнього свята, налаштувала нас згадати сімейні традиції та поділитися з колегами особливостями святкування Різдва,Старого Нового року, Водохреща в різних регіонах України.
21 груд. 2018

Новорічні свята проходять в СДНЗ №65. Дідусь Мороз поспішає до дошкільнят з подарунками, веселими іграми, хороводами.

На порозі Рік Новий - Добрий, світлий, чарівний. Щастя, злагоду - усе, Хай до хат він нам несе!
18 груд. 2018

Відбувся колективний перегляд заняття вихователя Шевченко Т.З. з дітьми раннього віку

Діти розширили знання про властивості піску, води через ігри з піском "Дощик крапає", "Намалюємо на піску", "Зліпимо колобок", "Розвесели сонечко", ігри з водою "Хлюп,хлюп водичка", ""Впізнай на дотик". Діти були зацікавлені, активні, з задоволенням досліджували навколишнє.
14 груд. 2018

У садочку організована виставка поробок виготовлених руками дошкільнят зі своїми батьками, педагогами "Новорічна іграшка своїми руками"

Виставка діє до кінця новорічних свят, щоб всі бажаючі могли відвідати та залучитись до світу творчості та фантазії.
6 груд. 2018

В дошкільному закладі відзначали День Збройних сил України. З дітьми старшого дошкільного віку була проведена музично-спортивна розвага "Ми-майбутні захисники країни"

День чудовий – 6 грудня, Це є свято серед буднів, Зрозуміло тут без слів: Це є День Чоловіків. Збройні сили України — Слава, гордість, міць країни! Захищають мир, свободу Служать рідному народу! Щира шана і подяка Хлопцям, молодим солдатам,
3 груд. 2018

Сьогодні в СДНЗ №65 відзначали Всесвітній День людей з інвалідністю

Практичний психолог з педагогами організували та провели заняття-бесіди з дітьми старшого дошкільного віку "Дивіться на нас як на рівних. Ми такі ж як і ви!" Також дошкільнята переглянули мультфільми про дітей з інвалідністю, робили висновки про те, що треба піклуватись про тих, хто поряд, бути чуйними.