13 лист. 2019

Екскурсія дітей старшої групи №7 до бібліотеки НВО ЗОШ№17

В рамках місячника української писемності та мови діти старшого дошкільного віку відвідали бібліотеку НВО ЗОШ№17, де ознайомились з приміщенням, обладнанням, роздивились виставку літератури з творами українських письменників та поетів, розказували вірші Т.Г, Шевченка, які вивчили раніше.
8 лист. 2019

Спортивна розвага "Пожежні-рятівники"

Під час закриття тижня безпеки життєдіяльності для дітей старшого дошкільного віку була організована спортивна розвага "Пожежники-рятівники".
7 лист. 2019

Екскурсія дітей старшого дошкільного віку до пожежно-рятувальної частини №2

В рамках тижня знань безпеки життєдіяльності "Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати!" діти старшої групи№11 "Ромашка" відвідали пожежно-рятувальну частину №2. Діти розглянули пожежно-рятувальну техніку, спеціальне обладнання, спецодяг рятувальників. З дітьми була проведена бесіда про небезпечні предмети, електроприлади та правила поводження з ними.
4 лист. 2019

Відкриття тижня безпеки життєдіяльності "Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати!"

В СДНЗ №65 "Лукомор'я"розпочався тиждень безпеки життєдіяльності "Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати!". Дошкільнята розповідали правила поводження з сірниками, електроприладами, вправлялись як діяти у ситуації під час пожежі.
1 лист. 2019

Відкриття місячника української писемності та мови в СДНЗ №65

В рамках відкриття Місячника української писемності та мови для дітей старшої групи була організована музична розвага "Ми маленькі українці"
31 жовт. 2019

Педагогічна майстерня "Інтеграція LEGO - конструювання в розвиток творчості у дошкільників"

Сьогодні відбулось друге засідання педагоічної майстерні "Інтеграція LEGO конструювання в розвиток творчості у дошкільників"
24 жовт. 2019

Семінар-практикум "Психологічний клімат в колективі - створюємо разом"

Практичний психолог Смірнова Г.О. організувала для педагогів СДНЗ №65 семінар-практикум "Психологічний клімат в колективі - створюємо разом". Під час семінару педагоги визначали чинники та умови для формування сприятливого психологічного клімату в колективі, розвивали уміння висловлювати симпатію і повагу до колег, впевненість у собі, взаєморозуміння.
17 жовт. 2019

Педагогічна майстерня "Інтеграція LEGO-конструювання в розвиток творчості у дошкільників

В рамках забезпечення наступності в роботі між закладом дошкільної освіти та початковою школою, для педагогів СДНЗ №65 був організований майстер клас вчителя першого класу НВО ЗОШ №17 Мучлер М.А. за темою " LEGO-конструктор в освітній роботі з дітьми".
15 жовт. 2019

Спортивно-музичне свято "Ми козаки браві"

в рамках відзначення Дня захисників України (Дня козацтва) з дітьми старшого дошкільного віку було організовано свято "Ми козаки браві". Діти розповідали та слухали вірші, співали пісні про минуле козаків, про сучасних захисників України. Вправлялись у спритності, витривалості, вчились бути дружніми і долати всі перешкоди.
8 жовт. 2019

Квест-гра " Пригоди дошкільнят у казці" з дітьми старшого дошкільного віку

Під час туристичного походу, інструктор з фізкультури організувала для дітей старшої групи "Зірочки" квест-гру "Пригоди дошкільнят у казці" за мотивами казки "Гуси-лебеді".