12 жовт. 2018

Свято "Це відважні вояки-наші славні козаки"

Сини Твоєї Батьківщини, В них сила духу непоборна! Козацтво – слава України, Це гордість наша всенародна!
10 жовт. 2018

Туристичний похід дітей старшоїї групи до річки Сугоклія

Всі бадьорі і сміливі, а ще й дужі, До туризму не байдужі. Шикуйтесь з рюкзаками, підемо в похід ми з вами
9 жовт. 2018

Осіннє свято в групі дітей старшого дошкільного віку "Бджілки". Діти з задоволенням співали пісні, танцювали, грали в ігри з хазяйкою- Осінню.

Нині осінь нас чарує, Неповторна, чарівна, Різні барви нам дарує І дивує нас вона. Виглядає так казково Восени і парк, і гай, Розмаїттям кольоровим Прикрашає осінь край!
28 вер. 2018

В дошкільному закладі відзначили День народження В.Сухомлинського

Сьогодні, вихователь Боліла О.О.провела відкрите заняття "Золота казка осені під голубим небом" за творами В.О.Сухомлинського з дітьми старшого дошкільного віку
15 вер. 2018

Святкування Дня міста

СЗДО №65 "Лукомор'я" традиційно приймав участь у святкуванні Дня Кропивницького. Силами педагогів, вихованців та батьків в Ковалівському парку було організована презентація народної казки "Кривенька качечка" та оповідання В.Сухомлинського "Камінь". Також були представлені кращі поробки з природного матеріалу "Осінній ярмарок".
13 вер. 2018

Сьогодні дошкільнята старших груп "Промінчик"та "Усмішка" разом зі своїми батьками показали себе справжніми спортсменами під час спортивної розваги "Наша спортивна сім'я"

Інструктор з фізкультури Міхно Л.Г. та практичний психолог Смірнова Г.О. організували та провели спортивну розвагу під час якої дітям та їх батькам треба було показати спритність, завзятість, вміння логічно мислити, чути та любити свою сім'ю.
13 вер. 2018

В рамках Тижня знань правил дорожнього руху в СДНЗ №65 відбулась зустріч з інспекторами патрульної поліції

Під час зустрічі дошкільнята ознайомились зі спеціальними сигналами автомобіля патрульної поліції, в цікавих іграх "Назви знак", "Кольори світлофора" закріпили правила дорожнього руху.
11 вер. 2018

В рамках Олімпійського Тижня дошкільнята старшої групи №4 "Посмішка" відвідали міський стадіон Зірка

Діти ознайомились з алеєю слави та досягнень футболістів клубу "Зірка" міста Кропивницький, відвідали стадіон, пробігли, як справжні спортсмени по біговим доріжкам.
10 вер. 2018

Сьогодні в СДНЗ №65 розпочався Тиждень знань правил дорожнього руху "Молодь за безпеку дорожнього руху"

Дошкільнята разом з педагогами читали вірші, відгадували загадки, грали в рухливі та сюжетно-рольові ігри на закріплення знань правил дорожнього руху. Руху правила єдині, Знати їх усі повинні. Шануватимуть їх люди — Скрізь тоді порядок буде!
7 вер. 2018

Відкриття Олімпійського Тижня в дошкільному закладі

Відкриття Олімпійсього Тижня для дошкільнят СДНЗ №65 розпочалось занесенням Олмпійського вогню та змаганнями команд дошкільнят старшого дошкільного віку.