3 вер. 2019

Практикум для батьків "Розвиваємо творчість разом-батьки і діти"

Практичний психолог Смірнова Г.О. та вихователь Нужина І.В. гр.№4 "Посмішка" організували та провели практикум для батьків разом з дітьми молодшого дошкільного віку "Розвиваємо творчість разом - батьки і діти". Батьки разом зі своїми дітьми грали у пальчикові ігри, навчились виготовляти слайми-антистреси, поліпшили свій настрій, отримали рекомендації "Творчі ігри з дітьми вдома"
2 вер. 2019

В СДНЗ №65 "Лукомор'я" розпочався новий навчальний рік.

Сьогодні дошкільнята разом з педагогами говорили про свою країну, місто, садочок в якому виховуються, розповідали про свої улюблені іграшки. Переглянули виставу театру-маріонеток "Для чого потрібні коти?". Діти старшого дошкільного віку відвідали НВО ЗОШ №17. Під час екскурсії діти були в новій спортивній залі, бібліотеці, в класі сиділи за партами, як справжні школярі.
28 серп. 2019

Огляд груп "Підготовка до нового навчального року"

Під час огляду предметно-ігрового розвивального середовища груп, вихователь-методист разом з педагогами проаналізували стан оснащення освітнього процесу в кожній віковій групі та запланували роботу щодо його вдосконалення.
23 серп. 2019

День прапора України відзначили в СДНЗ№65

Сьогодні дошкільнята СДНЗ№65 розглядали державний прапор, герб України. Разом з вихователями діти читали вірші про Україну, пригадали прислів'я про народні символи, грали у народні ігри.
20 серп. 2019

Правила дорожні знай та завжди їх пам'ятай!

Сьогодні дошкільнят СДНЗ №65 відвідали інспектори дорожньо-патрульної поліції м. Кропивницького. Разом з інспекторами діти з задоволенням повторили правила дорожнього руху для пішоходів, пограли в ігри "Кольори світлофору", "Будь уважним!", розглянули автомобіль патрульної поліції.
25 лип. 2019

Виставка методичної літератури "Готовність до нового навчального року"

З метою підвищення професійної майстерності педагогів та рекомендацій у підготовці до нового навчального року, у методичному кабінеті ЗДО організована виставка методичної літератури.
20 черв. 2019

Звіт керівника 2019 р.

Сьогодні відбувся звіт керівника СДНЗ №65 "Лукомор'я" перед педагогічним колективом, батьками, громадськістю за результатами роботи закладу у 2018-2019 н.р.
18 черв. 2019

Свято мильних бульбашок для дошкільнят влаштували педагоги та батьки

Диво є в мої руках, Це не бабка, це не птах! Лине кулька чарівна, Аж до сонця, ось вона! То зелена, то блакитна, Де ж вона? Її – не видно! Видуваю ще одну Кульку мильну, чарівну
10 черв. 2019

Наші працьовиті дошкільнята

Праця в природі є доступним дітям дошкільного віку видом продуктивної трудової діяльності. Кінцева мета (виростити квіти, овочі тощо), її результати конкретні та зрозумілі, однак їх неможливо швидко досягти. Віддаленість результату вимагає від дитини тривалих фізичних і розумових зусиль, повсякденної копіткої роботи, терпіння.
3 черв. 2019

У СДНЗ №65 розпочався період літнього оздоровлення дошкільників -2019р.

ЛІТО У відчинене віконце Зазирнуло зранку сонце І лоскоче ніжно носик, І маленькі ніжки босі. Сяйвом сонця все залито, В нас гостює справжнє літо Кольорове та яскраве, Запашне, смішне, цікаве! Мама літечку радіє, Літо всіх маляток гріє, Щоб росли вони здорові, Наші «сонечка» чудові! О. Роговенко