12 квіт. 2024

цивільний захист в СДНЗ

Практичні навчання працівників СДНЗ користування вогнегасником, гасіння пожежі.
12 квіт. 2024

Всесвітній день космосу в СДНЗ№65

Дошкільнята з вихователем групи "Бджілки" СДНЗ№65 мандрували до зірок, вивчали планети, намалювали свої мрії про зірки.
11 квіт. 2024

Спортивна розвага "Правила безпеки знай!"

В рамках Тижня БЖД Інструктор з фізкультури організувала з дітьми старшого дошкільного віку групи "Ромашка" цікавий квест на закріплення знань правил безпеки на вулиці, правил мінної безпеки.
9 квіт. 2024

В СДНЗ 65 "Лукомор'я" проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Дарма не бійся, але стережися!".

Дошкільнята з вихователем групи " Перлинки" вивчають правила мінної небезпеки. А для підтримки психологічного стану залюбки виконують вправи Обійманці", "Назви емоцію" , руханку "Я і ти" . Практичний психолог навчала з дітей визначати свій емоційний стан та підтримувати його. Матеріали з перебігу Тижня дивитись тут: https://padlet.com/stasyzh33/padlet-6cwbhd8lu0i5z6zq
4 квіт. 2024

"СИМВОЛ СИЛИ"

З метою розвитку впевненості, зниження тривожності та покращення емоційного стану дітей практичним психологом та вихователем групи №10 було проведено заняття з дітьми старшого дошкільного віку, на якому дошкільнята створювали «Символ Сили». Символом сили може стати що завгодно: річ, образ, спогад, картинка, герой мультика, іграшка або малюнок, які можуть нагадати дітям, що сила завжди з ними. Діти створювали собі Символ Сили, до якого можна завжди звернутися, коли в тому є потреба. Звернутися до Символу Сили просто: коли нервуєш, потрібно заспокоїтися чи налаштуватися, звернись до свого Символа. Уяви його, роздивись, стисни і почни прислухатися до себе, відчуй як змінюється дихання, сфокусуйся на тому, про що думаєш, як почуваєшся зараз. Нехай ці Символи дають нашим дітям силу та спокій! #СДНЗ_65_Лукоморя #Освіта_Кропивницької_Громади #Ти_як_Кіровоградщина #ментальне_здоровя
31 бер. 2024

Привітання від БФ "Щаслива лапа"

#заняття_доброти2024 #happypaw Привітання від БФ "Щаслива лапа"! Шановні педагоги, вас вітає БФ "Щаслива лапа". Вітаємо ваш навчальний заклад із долученням до встановлення Національного рекорду України! Хочемо повідомити, що незважаючи на важкі часи, повітряні тривоги та обстріли, ми з вами не лише провели ІІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, а й встановили Національний рекорд України «Найбільша кількість занять доброти» – 1865 закладів дошкільної освіти та 7205 занять доброти. Щиро радіємо таким досягненням та дякуємо вам за виховання у дітей відповідальності та турботи до тварин!
29 бер. 2024

Вітаємо вихователів груп №4 Нужину І.В.. №6 Огонесян С.О.. ,№.12 Васильєву Т.О. - учасників Всеукраїнського конкурсу "Гратися і не боятися!"

Вихователі нашого СДНЗ 65, які взяли участь у конкурсі "Гратися і не боятися", та отримали заохочувальні подарунки від UNICEF! Це розвивально-розважальні набори для дітей (бокс із дидактичними матеріалами для розвитку дошкільнят)
27 бер. 2024

Тиждень театралізованої діяльності "Театр для малят" в СДНЗ№65

Розвиток здібностей дітей засобами театрального мистецтва Завдання: Ознайомити дітей з різними видами театру. Створити умови для розвитку творчої активності дітей, що беруть участь у театралізованій діяльності. Розвинути у дітей інтерес до театральної ігрової діяльності. Навчати дітей елементам художньо - образних виразних засобів (інтонація, міміка, пантоміма).Удосконалювати вміння дітей втілювати образ героя за описом. Активізувати словник дітей, удосконалювати звукову культуру мовлення, інтонаційну виразність. А головне створити гарний настрій, отримати задоволення від акторської гри та як глядач цікавих вистав!
13 бер. 2024

Свято весни для дошкільнят в СДНЗ№65

Весна в Україні пробуджується від зимового сну у різних кольорах та ароматах квітів. Чути співи пташок, які повертаються з теплих країв. Світить яскраве сонечко і свою ніжність дарують підсніжники. З мотивами закличок, веснянок, чути мелодійні звуки дитячих пісень, веселих таночків та ігор.
5 бер. 2024

Педагоги з дітьми СДНЗ №65 долучились до проведення ІІІ Міжнародного заняття доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин".

#заняття_доброти2024. #happypaw. Дошкільнята вчились як зрозуміти, чи потребує допомоги тварина, як вести себе з незнайомими тваринками, як доглядати та гратись зі своїми котиками та песиками. Батьки вихованців та педагоги долучились до акції збору кормів, які будуть передані притулку для тварин.