Колективний перегляд заняття з патріотичного вихованя "Моя країна - Україна" за творами В.Сухомлинського

29 бер. 2019
Вихователь Коваленко Г.М. провела з дітьми старшого дошкільного 7-го року життя заняття"Моя країна - Україна". Мета: сприяти усвідомленню дітей безмежності і багатств України, закріпити знання про державні та народні символи, географічне розташування; розвивати спостережливість, увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення, творчі здібності дітей; виховувати любов до Батьківщини, інтерес до художніх творів В.Сухомлинського, естетичні почуття.

А що там за лісом?

ВСухомлинський

Мені пригадується весняний день. Сяє сонце, ласкавий вітерець шепоче в листі дерев. Співають пташки, щось шелестить у лузі – так тихо-тихо, ледве чутно. Я сиджу на високій степовій могилі й слухаю, як шумить весна.

Переді мною – зелені лани. На обрії – ліс.

– А що там, за лісом? – питаю старшого брата.

– Поля, села...– каже брат.– А там знову ліс.

– А за тим аж лісом – що там?

– Дніпро. Велика наша ріка Дніпро.

– А за Дніпром що?

– Знову поля, села, ліси.

Це було тоді для мене найбільше відкриття світу. Мене здивувало, що світ такий широкий. Мене зворушило, що така велика, багата Україна.