3 черв. 2019

У СДНЗ №65 розпочався період літнього оздоровлення дошкільників -2019р.

ЛІТО У відчинене віконце Зазирнуло зранку сонце І лоскоче ніжно носик, І маленькі ніжки босі. Сяйвом сонця все залито, В нас гостює справжнє літо Кольорове та яскраве, Запашне, смішне, цікаве! Мама літечку радіє, Літо всіх маляток гріє, Щоб росли вони здорові, Наші «сонечка» чудові! О. Роговенко
28 трав. 2019

В СДНЗ №65 проходять музичні свята "Прощавай,садок дитячий"

В дитсадочку нашім свято: Сміху, радості багато. Випускний сьогодні в нас, Розтаватися вже час. Тут ми гралися, зростали, Самостійними тут стали, І за це усім охоче Ми подякувати хочем!
21 трав. 2019

СДНЗ №65 підтримує акцію "Ми проти "летючого непотрібу у небі"!

Санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№65 "Лукомор'я" прийняв естафету акції "Краще дерево в землі, ніж повітряна кулька в небі" від Кропивницького ліцею "Вікторія-П".Наші дошкільники-випускники групи №4 "Посмішка" також вирішили не запускати повітряні кульки в небо. Замість того, вони посадили рослини, які будуть нагадувати про чудових випускників - 2019
20 трав. 2019

Розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності "У дорожніх правил канікул немає"

З метою навчання дошкільників діям у різноманітніх надзвичайних та екстремальних ситуаціях, для ознайомлення з правилами дорожнього руху та поведінки в транспорті в СДНЗ №65 проходить Тиждень "У дорожніх правил канікул немає". Діти під час рухливих, дидактичних ігор навчаються практично бути учасниками дорожнього руху.
16 трав. 2019

День Вишиванки в СДНЗ№65

Традиційно в СДНЗ №65 це ошатне національне свято проводиться в третій четвер останнього весняного місяця. Сьогодні наші діти, батьки, педагоги прийшли у національній сорочці, щоб підтримати це чудове свято!
25 квіт. 2019

Участь колективу СДНЗ №65 у міському фестивалі "Великдень у Кропивницькому"

з метою виховання у дітей любові до свого народу, збереження та примноження його традицій. Вихованці СДНЗ №65 разом з педагогами та батьками створили святкові писанки, пасхальні листівки та поробки. Зараз в садочку розміщена виставка творчості "Великоднє свято". Частина творчих робіт була представлена на міському фестивалі "Великдень у Кропивницькому".
19 квіт. 2019

Тренування з відпрацюванням плану дій евакуації під час НС в СДНЗ №65

З метою практичного відпрацювання плану евакуації з приміщення дітей та працівників на випадок виникнення надзвичайної ситуації в СДНЗ №65 було проведено тренування.
18 квіт. 2019

Спортивна розвага "Ми спритні і сміливі"

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності з дітьми старшого дошкільного віку була організована спортивна розвага "Ми спритні і сміливі". Діти уявляли себе рятівниками, вправлялись у спритності, увазі, вчились домовлятись та допомагати один одному в різних ситуаціях.
17 квіт. 2019

Екскурсія дошкільнят СДНЗ №65 до пожежно-рятувальної частини №2

Діти старшого дошкільного віку груп №8 та №9 відвідали пожежно-рятувальну частину №2, де роздивились спеціальну техніку та обладнання рятувальників, привітали працівників з Днем пожежної охорони та подарували їм свої малюнки.
16 квіт. 2019

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Зробимо життя безпечним!"

З метою навчання дітей діям у різноманітних надзвичайних ситуаціях, надання само- та взаємодопомоги в СДНЗ №65 проводяться бесіди, читання художньої літератури, перегляд мультфільмів, рухливі та дидактичні ігри.