30 лист. 2018

В рамках закриття Місячника української мови та писемності, педагогами СДНЗ №65 для дітей старшого дошкільного віку та їх батьків була організована музична розвага «Мова барвиста, мова багата, рідна і тепла, як батьківська хата». Матусі заспівали українських пісень, діти читали вірші та танцювали веселі таночки. В теплій сімейній атмоосфері всім було затишно та весело спілкуватись.
20 лист. 2018

Сьогодні для дошкільнят СДНЗ №65 гостинно відчинила двері бібліотека НВО ЗОШ№17

Діти старшого дошкільного віку з задоволенням відвідали бібліотеку НВО ЗОШ №17.
20 лист. 2018

Конкурс читців української поезії серед дошкільнят СДНЗ №65 "Лукомор'я" "Рідне слово"

В рамках Місячника української мови та писемності для дітей середнього та старшого дошкільного віку був організований конкурс читців української поезії "Слово рідне".
14 лист. 2018

Екскурсія дошкільнят до Кіровоградського обласного краєзнавчого музею

В рамках Місячника української мови та писемності діти старшої групи №4 "Посмішка" відвідали Кіровоградський обласний краєзнавчий музей. Під час огляду дошкільнята ознайомились з історією виникнення та особливостями флори та фауни нашої області та м. Кропивницького.
9 лист. 2018

Фізкультурна розвага "Пожежники-рятівники" з дітьми старшого дошкільного віку

В рамках Тижня "Маленька іскра-великий вогонь" була проведена фізкультурна розвага "Пожежники-рятівники" з дітьми старшого дошкільного віку. Діти грали в ігри-естафети: "Загаси вогонь", "Врятуй звірят", "За сигналом тривога", повторили основні правила рятувальних дій, відгадували загадки, та повторили за яким номером треба викликати рятувальників.
7 лист. 2018

В санаторному закладі дошкільної освіти№65 проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Мала іскра-великий вогонь"

Для розваги і для гри сірників ти не бери, бо з вогнем погані жарти. Жартувати з ним не варто!
1 лист. 2018

Дошкільнята на екскурсії в Дендропарку.

Осінь, гарна молодиця Розгулялась, веселиться, Прикрасила все барвисто І шипшинове намисто Одягла собі на шию... Т. Шевченко
12 жовт. 2018

Свято "Це відважні вояки-наші славні козаки"

Сини Твоєї Батьківщини, В них сила духу непоборна! Козацтво – слава України, Це гордість наша всенародна!
10 жовт. 2018

Туристичний похід дітей старшоїї групи до річки Сугоклія

Всі бадьорі і сміливі, а ще й дужі, До туризму не байдужі. Шикуйтесь з рюкзаками, підемо в похід ми з вами
9 жовт. 2018

Осіннє свято в групі дітей старшого дошкільного віку "Бджілки". Діти з задоволенням співали пісні, танцювали, грали в ігри з хазяйкою- Осінню.

Нині осінь нас чарує, Неповторна, чарівна, Різні барви нам дарує І дивує нас вона. Виглядає так казково Восени і парк, і гай, Розмаїттям кольоровим Прикрашає осінь край!