19 груд. 2019

Святий Миколай завітав до дошкільнят СДНЗ№65

На 19 грудня припадає Свято Святого Миколая. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він підкладає під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку.
17 груд. 2019

Виставка поробок виготовлених дітьми разом з батьками, вихователями "Новорічна іграшка своїми руками"

У СДНЗ №65 організована виставка поробок "Новорічна іграшка своїми руками". Діти разом з батьками, педагогами виготовили різноманітні новорічні іграшки. Веселі сніговики, яскраві кульки, ліхтарики, гірлянди, ялиночки та казкові панно дошкільнята принесли показати своїм друзям, а потім прикрасити ігрові кімнати та ялиночки в дитячому садочку.
12 груд. 2019

Для дошкільнят СДНЗ №65 "Лукомор'я", за ініціативи власника галереї Миколи Цуканова, організована виставка дитячих робіт, учасників всеукраїнського конкурсу "Щаслива дитина – квітуча У

Дошкільнята мали змогу переглянути роботи маленьких майстрів, поглибити знання щодо напрямків образотворчої діяльності, у процесі милування творами - розуміти емоційний стан дитини та її ставлення до навколишнього світу, розвивали вміння бачити прекрасне в повсякденному житті.
12 груд. 2019

Майстер-клас "Новорічна ікебана" для дітей старшої групи №11 "Ромашка"

Для дітей старшого дошкільного віку був організований майстер-клас "Новорічна ікебана" флористами салону "Квіткарня". Діти та вихователі у творчій майстерні зробили святкові букети, ялинкові прикраси.
10 груд. 2019

До Всесвітнього Дня прав людини з дошкільниками були організовані бесіди, перегляди мультфільмів на тему "Я маю право..."

В рамках відзначення Дня прав людини практичний психолог Смірнова Г.О. спільно з педагогами організувала проведення бесід та перегляду мультфільмів на тему "Я маю право...", під час яких поглибили знання дітей про права та обов'язки дітей та дорослих.
5 груд. 2019

В СДНЗ№65 для дітей старшого дошкільного віку організована зустріч з воїнами української армії

До Дня Збройний Сил України в СДНЗ№65 для дітей старших груп №7 "Сонечко",№10 "Зірочки", № 11 "Ромашка" була організована зустріч з воїнами збройних сил України.
3 груд. 2019

До Всесвітнього Дня людей з інвалідністю в СДНЗ №65 були організовані бесіди з дітьми про дорослих, дітей з інвалідністю.

Під час бесід дошкільнята дізнались про права, можливості та бажання людей з інвалідністю, про те, як кожен з нас може допомагати їм. Діти переглянули мультфільми про дітей з інвалідністю та про доброту до них, пограли в гру "Квітка побажань".
28 лист. 2019

Конкурс читців української поезії "Рідне слово"

Для дітей середнього та старшого дошкільного віку був організований конкурс "Рідне слово" на якому діти читали вірші українських поетів.
20 лист. 2019

Творча майстерня для батьків дітей групи раннього віку "Ліпимо з солоного тіста"

Практичний психолог спільно з вихователями гр.№3 "Капітошка" організували практикум для батьків "Ліпимо з солоного тіста". Солоне тісто абсолютно безпечна альтернатива пластиліну для ліплення з маленькими дітьми. А ще його дуже легко приготувати своїми руками.
14 лист. 2019

Семінар-практикум для педагогів "Духовно-патріотичне виховання дошкільників в системі "педагог-дитина-батьки"

Для педагогів СДНЗ №65 вихователі-методисти спільно з практичним психологом організували та провели семінар-практикум "Духовно-патріотичне виховання дошкільників в системі "педагог-дитина-батьки". Мета: підвищити рівень теоретичної та практичної підготовки педагогів щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення. Розглянути прийоми просвітницької роботи вихователя з батьками з патріотичного виховання.