2 жовт. 2019

Музичні свята "Осінь чарівниця в гості завітала" для дошкільників СДНЗ№65 "Лукомор'я"

Дошкільнята святкують прихід чарівниці-осені, яка завітала до нашого щедрого краю. Діти зустрічають її піснями,таночками, віршами, гуморесками, веселими іграми, залучають звичайно до свята і батьків - порадіти разом.
26 вер. 2019

Тиждень читання та театралізацій за творами В.Сухомлинського "Квітка сонця"

До дня народження Василя Сухомлинського в СДНЗ №65 "Лукомор'я" традиційно проходить тематичний тиждень педагогічної спадщини великого педагога. Мета: творче впровадження педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в освітній процес. Формування естетичних смаків, розвиток почуття прекрасного, виховання чуйного відношення до природи, до оточуючих у дітей дошкільного віку.
25 вер. 2019

Виставка виробів з природного матеріалу "Ходить гарбуз по городу..."

З метою розвитку творчої особистості й активності, естетичного сприйняття, пробудження в душах дітей любові до рідної природи в СДНЗ №65 організована виставка "Ходить гарбуз по городу..." - виробів виготовлених з природного матеріалу нашими творчими педагогами, вихованцями та їх батьками.
23 вер. 2019

туристичний похід до КЗ "Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді"

Інструктор з фізкультури Міхно Л.Г. організувала туристичний похід для дітей старшої групи №7 "Сонечко". На території центру діти вчились орієнтуватися на місцевості, долати перешкоди, влучати в ціль, складати туристичне вогнище. Під час привалу діти відгадували загадки та грали у гру "Вгадай, що покажу".
21 вер. 2019

Сьогодні, 21 вересня, Кропивницький святкує 265-у річницю із дня заснування міста

Наш СДНЗ №65 "Лукомор'я" приготував подарунок на День міста - фотозону "Відпочинок в стилі Прованс", яка розміщена в локації "Галявина казок" у Ковалівському парку. Всі охочі можуть сфотографуватися на пам'ять.
18 вер. 2019

Практикум для батьків "Пісочна казка" - практичний психолог ознайомила батьків дітей раннього віку з використанням ігор з піском .

Ігри з піском є ефективним засобом всебічного розвитку дітей у цілому і творчих здібностей зокрема. Багаторічна практика свідчить,що ігри з піском позитивно впливають на емоційне благополуччя дітей .А з огляду на те, що це найулюбленіші ігри дітей,ми,дорослі ,повинні максимально використовувати їх з розвивальною, навчальною метою.
17 вер. 2019

Закриття Олімпійського тижня у СДНЗ №65

В межах Олімпійського тижня проводились спортивні змагання серед дітей старшого дошкільного віку з бігу, стрибків, метання. Підсумком цих змагань було торжественне нагородження учасників та висення Олімпійського вогню.
12 вер. 2019

Екскурсія дітей старшого дошкільного віку до Центру екстенної медичної допомоги та медицини катастроф

В рамках Тижня знань правил дорожнього руху дошкільнята ознайомились зі спеціальним транспортом - автомобілями швидкої допомоги, їх призначенням, обладнанням.
11 вер. 2019

Дошкільнята старшої групи№11 "Ромашка" сьогодні ходили у похід до Дендропарку

У похід вирушаєм! Ура! Кличе всіх нас осіння пора! Прагне молодість наша пригод, Бо ж в садочку завзятий народ!
10 вер. 2019

У СДНЗ №65 розпочався Олімпійський тиждень

Бути здоровим — це зовсім не грати мускулами та доводити всім, що ти — найсильніший, а вести активний спосіб життя, правильно харчуватися та дбати про режим дня.