STREM-проєкт "Город на підвіконні"

STREAM- проєкт «Город на підвіконні" в СДНЗ№65

З метою ознайомлення дітей  дошкільного віку з навичками здорового харчування, включення в раціон корисних овочів, виховання дбайливого, турботливого ставлення до природи, її екологічного стану, сенсорного виховання та сприяння розвитку спостережливості у малюків, в усіх вікових групах дошкільного закладу традиційно проводиться вирощування в осередках природи, на підвіконні корисних овочів, трав (часник, цибуля, петрушка тощо).

Дошкільнята групи №4 "Джерельце". Смачну та корисну цибульку иростили на підвіконні.

Добре попрацювали діти гупи №11 "Ромашка", доглядали за своїм городом!

Поливали та розпушували грядки на своєму городі діти групи№12 "Калинка"

та зібрали врожай, приправляли салати цибулькою, пригощали корисними травами папужку.

Діти групи №10 "Зірочки" вирощують цибульку,  розсаду помідорчиків  для городу на вулиці.

Малюки з вихователем групи№6 "Перлинки" досліджують різноманітні овочі

та обов'язково вирощують  цибульку для смачного обіду!

Малята групи №3 "Капітошка" - початківці у вирощуванні рослин, але дуже допитливі та старанні!