Сторінка практичного психолога

практичний психолог- Смірнова Галина Олександрівна

Загальний стаж роботи - 21 рік       На посаді - 17 років, має кваліфікайну категорію "спеціаліст вищої категорії"

Практичний психолог працює над проблемою:                                                                                                                    "Сприяння збереженню психічного здоров'я та соціального благополуччя учасників освітнього процесу"

Забезпечує психолого-педагогічний супровод всіх учасників освітнього процесу для збереженням ментального здоров'я

В своїй діяльності приділяє велику увагу проблемі адаптації дітей до  дошкільного закладу. В групах проводяться заняття з  метою полегшення адаптації дітей, створення сприятливого психологічного клімату, здійснюється індивідуальний підхід до дітей з важкою адаптацією, надаються консультації для педагогів та батьків.

Галина Олександрівна розробила цикл занять направлених на розвиток навичок позитивного стилю спілкування, профілактики та подолання відхилень в соціальному та психологічному здоров'ї, а також на розвиток особистості вихованців. В своїй роботі використовує такі форми роботи як : ігротерапія, казкотерапія, арт-терапія, морально-етичні бесіди, тренінгові заняття.

Сприяє розвитку творчих здібностей вихованців та педагогів.                                                             Систематично проводить семінари-прктикуми з елементами тренінгу, групові консультації для педагогічного колективу та батьківськів вихованців.