Кропивницький. Санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №65 "Лукомор'я"

Сторінка психолога

практичний психолог- Смірнова Галина Олександрівна

Загальний стаж роботи - 20 років

На посаді - 16 років, має кваліфікайну категорію "спеціаліст вищої категорії"

Психолог працює над проблемою: "Сприяння збереженню психічного здоров'я та соціального благополуччя всіх учасників навчально-виховного процесу ".
В своїй діяльності приділяє велику увагу проблемі адаптації дітей до  дошкільного закладу. В групах проводяться заняття з  метою полегшення адаптації дітей, створення сприятливого психологічного клімату, здійснюється індивідуальний підхід до дітей з важкою адаптацією, надаються консультації для педагогів та батьків.

Галина Олександрівна розробила цикл занять направлених на розвиток навичок позитивного стилю спілкування, профілактики та подолання відхилень в соціальному та психологічному здоров'ї, а також на розвиток особистості вихованців. В своїй роботі використовує такі форми роботи як : ігротерапія, казкотерапія, арт-терапія, морально-етичні бесіди, тренінгові заняття.

Сприяє розвитку творчих здібностей вихованців та педагогів. Велику увагу Галина Олександрівна приділяє створенню сприятливого психологічного клімату у дошкільному закладі. Систематично проводить семінари-прктикуми з елементами тренінгу, групові консультації для педагогічного колективу,       постійно виступає на педрадах та батьківських зборах

Семінар-практику з елементами тренінгу "Світячий іншим-не згоріти самому".

Мета: поглибити знання педагогів ДНЗ з питань збереження та зміцнення професіного здоров'я, формувати навички саморегуляції свого емоційного стану, вміти знімати психологічну втому.

практичний психолог та педагоги долучились до відзначення всесвітнього Дня людей з інвалідністю

В цей день Галина Олександрівна провела  з дітьми старшого дошкільного віку заняття-бесіди "Дивіться на нас як на рівних. Ми такі ж як і ви!"