В СДНЗ №65 проходять музичні свята "Прощавай,садок дитячий"

28 трав. 2019
В дитсадочку нашім свято: Сміху, радості багато. Випускний сьогодні в нас, Розтаватися вже час. Тут ми гралися, зростали, Самостійними тут стали, І за це усім охоче Ми подякувати хочем!

Дошкільнята групи №2 "Бджілки" з вихователями Мосіною Ю.А., Сафоновою О.В., музичним керівником Голобородько Л.Б. запросили матусь, татусів та інших гостей до себе на свято "Родинний телепроект", щоб ще раз разом з батьками та друзями сказати вихователям, іншим працівникам садочка теплі слова прощання, заспівати, затанцювати. А батьки подарували своїм дітям та вихователям відеопривітання, матусі - гарний танок "Рушник на долю".

Випускники групи №4 "Посмішка" з вихователями Болілою О.О., Нужиною І.В., музичним керівником Крендель І.В., батьками вихованців  побували на "Каруселі дитинства". Разом з Мері Попінс показали вередливій  Принцесі як готуватися до школи, що вміють та знають діти. Яскраві декорації, костюми, казкові герої, пісні, веселі ігри, перегляд кумедного відеороліку  створили атмосферу свята.

Дошкільнята групи №9 "Усмішка" з вихователями Коваленко Г.М., Дишлевою Т.П., музичним керівником Голобородько Л.Б., з батьками вихованців під час казкової подорожі на Зорельоті бажань відвідали планети мрій та спогадів. Вчили Бабусу-Ягусю як поводити себе у школі, що буде потрібно  на уроках, показали як рахувати та називати літери. У грі "Склади слово" батьки дошкільнят вправлялись у швидкості та увазі, зробили кумедне фото, усі присутні весело провели час.

Діти групи №8 "Промінчик" з вихователями Болдирєвою В.І., Матвієнко М.Ю., музичним керівником Крендель І.В. теж прощалися з дитячим садком. Вони разом з батьками, педагогами вирушили у казковий турпохід. Було багато сюрпризів : зустріли Дюдюку, яка ніколи не вчилась, а тільки бешкетувала, показали та розповіли їй як діти підготувались до школи, що знають та вміють. Грали в цікаві ігри, залучали батьків. Подарували багато теплих слів вихователям, матусям, таткам, загадали бажання на майбутнє.