13 лют. 2020

Батьківські збори "Готовність дитини до школи" для батьків дітей старшого дошкільного віку

Практичний психолог спільно з вихователем старшої групи №7 організували батьківські збори для обговорення питання "Готовність дитини до школи". Батьки ознайомились з критериями готовності дитини 6-го року життя до навчання в школі, отримали рекомендації для більш успішної адаптації майбутніх школярів до умов навчання.
13 лют. 2020

Сьогодні практичний психолог Смірнова Г.О. організувала круглий стіл з педагогами СДНЗ №65 "Булінг в дитячому садку — міф чи реальність"

Чи замислювалися ви, де беруть витоки комплекс жертви або потреба агресії стосовно інших. Мало хто з батьків знає про булінг чи стикається з цим явищем в дитячому садку. Чому і як дитина дошкільного віку стає жертвою булінгу? Законодавство на протидію булінгу .
30 січ. 2020

Семінар-практикум "Формування творчої особистості дитини через різні види діяльності"

З педагогами СДНЗ №65 був проведений семінар-практикум "Формування творчої особистості дитини через різні види діяльності"
27 січ. 2020

Про проведення конкурсу "Fest cook"серед закладів дошкільної освіти

В СДНЗ №65 "Лукомор'я"проходить заочний етап конкурсу "Fest cook"
21 січ. 2020

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Здоров'я дітей-здоров'я нації"

У СДНЗ №65 з 20 по 24 січня 2020 р. проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Здоров'я дітей - здоров'я нації"
16 січ. 2020

Педагогічні посиденьки "Новорічні традиції українського народу"

Настав благословенний час відродження духовної культури українського народу. Колядки та щедрівки невід'ємна частина традиційного святкування новорічних свят на Україні. Педагоги з задоволенням поділились своїми улюбленними колядками, щедрівками, засівалками з колегами та друзями.
15 січ. 2020

Музична розвага "Щедрий вечір, добрий вечір" за участі дітей старшого дошкільного віку

За народною традицією у дні Новорічних свят, Різдва люди ходили одне до одного в гості, колядували, щедрували, влаштовували веселі вуличні ярмарки. У СДНЗ №65 "Лукомор'я" була проведена з дітьми тематична розвага у форматі українських вечорниць. Колядуєм, колядуєм! Наша зіронька віщує, Що у вашій всій господі І в саду, і на городі, Буде щедрий урожай! І шумітиме, як гай, Слава про усю родину Ген на всеньку Україну!
9 січ. 2020

Дошкільнята старшої групи СДНЗ №65 "Лукомор'я" відвідали Кіровоградську обласну бібліотеку для дітей ім.Т.Г. Шевченка

Сьогодні відділ дитячого та сімейного читання радо зустрічав найменших читачів, вихованців дитячого садочка №65. Після захоплюючої екскурсії локаціями бібліотеки, діти поринули в далеке минуле нашого міста, а саме визволення його від німецько-фашистських загарбників та познайомилися з книгою В.Шурапова «Земний уклін, тобі солдате!» та іншими оповіданнями письменників-земляків. А також дошкільнята із задоволенням гортали сторінки яскравих новинок періодичних видань.
23 груд. 2019

Новорічні свята у нашому садку продовжуються...

У нас сьогодні весело В дитячому садку. Ялиночку принесено, Поставлено в кутку! Так гарно-гарно прибрано Ялиночку у нас І блискітками срібними, І безліччю прикрас.
20 груд. 2019

В СДНЗ №65 "Лукомор'я" розпочались святкові ранки "Новорічні пригоди"

Новий рік на порозі, зустрічайте! Новий рік іде горами У червоних чобітках. Сяють ясними вогнями Скрізь ялинки по хатах.