24 квіт. 2020

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня.

Усі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.
6 квіт. 2020

"Рекомендації для батьків щодо уникнення коронавірусу"

Рекомендації для батьків, згідно з п.1-6, розділу П Додатку 2 до листа "Центру громадського здоров'я України" від 03 березня 2020 року №1001.
25 бер. 2020

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.
12 бер. 2020

УВАГА! КАРАНТИН у всіх освітніх закладах України

УВАГА! Відповідно до наказу управління освіти Міської ради міста Кропивницького від 12 березня 2020 року № 140/о "Про призупинення освітнього процесу" з 12 березня по 03 квітня 2020 року в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної (професійної) освіти призупинено навчальний процес.
10 бер. 2020

Дошкільнята СДНЗ №65 відзначають день народження Т.Г.Шевченка

Під час розваги "Зоре моя, вечірняя..." присвяченій творчості українського поета та художника Т.Шевченка діти ознайомились з творчостю великого Кобзаря, розглянули його картини, слухали казки картинної галерії, читали вірші. Діти старшого дошкільного віку після розваги намалювали малюнки до твору "Садок вишневий коло хати..."
6 бер. 2020

Відбірковий етап конкурсу "Fest cook" серед дошкільних закладів м. Кропивницького

Відеороліки про корисні страви домашнього сніданку розміщені на сайті управління освіти Міської ради міста Кропивницького і триває визначення членами журі та он-лайн голосуванням 10 кращих відеоробіт для участі у очному етапі конкурсу.
2 бер. 2020

"Друге всеукраїнське заняття доброти" на тему: "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

Сьогодні в СДНЗ №65 "Лукомор'я" були проведені тематичні заняття "Тварини-наші друзі" в старших та середніх групах. На заняттях педагоги обговорили з дітьми важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження.
28 лют. 2020

Свято Масниці (Колодія) в СДНЗ №65 "Лукомор'я"

Традиційно в СДНЗ №65 "Лукомор'я" педагоги, дошкільнята та їх батьки святкували свято Масниці (Колодія). Діти грали у цікаві ігри, танцювали, співали, виконували завдання, проводжали зиму. На подвір'ї садочка закликали весну, прикрашали майданчики яскравими жайворонками, пригощались смачними млинцями, які випекли турботливі матусі та бабусі.
27 лют. 2020

Педагоги, вихованці, батьки СДНЗ №65 "Лукомор'я" долучились до акції збору кормів для безпритульних тварин в рамках освітнього проекту Біоетика-Всеукраїнська благодійна акція "Happy Мяу для Мурчика".

В СДНЗ №65 за участі педагогів, дітей, батьків зібрали корм, крупу, іграшки для безпритульних тварин, та передадуть в притулок "Щасливий пес"м. Кропивницького
14 лют. 2020

Заочний етап конкурсу "Fest cook" в СДНЗ №65 завершується

Велику подяку виносимо батькам вихованців, які розробили меню харчування родини у вихідний день, приготували одну із страв та зробили фото, опис страви для участі у заочному етапі конкурсу. В СДНЗ№65 розміщена фотовиставка корисних сніданків, які приготували для малюків вдома матусі та татусі.Краща страва, за рішенням більшості батьків та педагогів закладу, обирається для зйомок відео та подальшої участі у наступному етапі конкурсу.