28 серп. 2020

Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня 2020 року

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня (постанова КМУ від 22 липня 2020 р. № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" )
7 серп. 2020

СДНЗ №65 відновив свою роботу та зустрів дошкільнят!

7 серпня 2020 року санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№65 "Лукомор'я" відновив свою роботу після тривалого карантину та зустрів своїх вихованців.
6 серп. 2020

Об'ява! Довгоочікуване відкриття садочка!

7 серпня 2020 року санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№65 "Лукомор'я" відчиняє двері і чекає своїх вихованців. Ласкаво просимо!
31 лип. 2020

Наш заклад готується прийняти дошкільнят.

Наш заклад готується прийняти дошкільнят. Зараз триває підготовчий етап: генеральне прибирання приміщень, закупівля дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту. Відповідно до нормативних документів, відбудеться прийом ЗДО комісією управління освіти міської ради міста Кропивницького з 05.08.2020 р. А надалі чекаємо дозволу про перехід до другого тестового етапу. Під час цього етапу у закладі буде працювати 4 групи. Під час адаптивного карантину у СДНЗ №65 будуть змінені умови перебування дітей. До вашої уваги зміни:
29 лип. 2020

Увага! Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року.

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.
1 черв. 2020

УВАГА! Про відновлення діяльності закладу дошкільної освіти

Враховуючи специфіку санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 65 «Лукомор’я», а саме його відвідування дітьми з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими та згасаючими формами туберкульозу, які знаходяться в групі ризику, відновлення роботи садочку заборонити до закінчення карантину.
22 трав. 2020

Увага! Карантин продовжено до 22 червня.

Шановні батьки! Ви всі слідкуєте за новинами і вже неодноразово чули про послаблення карантинних заходів (особливо про відкриття дитячих садочків). Наш колектив і директор, особливо, завжди раді бачити наших дітей у рідних стінах садочку! Але постановою санітарного лікаря України вводяться певні умови та обмеження для відкриття дитячих садочків, які потребують деяких зусиль, як фінансових, так і організаційних. Наша Кропивницька міська рада завжди турбувалася про благополуччя наших вихованців (щоб все завжди було у нас найкраще, та найбезпечніше), і тому ..... В найоптимальніші терміни будуть проведені відповідні комплексні заходи, здійснені перевірки відповідними органами, і санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 65 "Лукомор'я" зможе відчинити свої двері! Зачекаємо, ще трішечки!!!!
8 трав. 2020

Карантин продовжено!

Увага! Загальнонаціональний карантин в Україні триватиме до22 травня 2020 року.
28 квіт. 2020

Сьогодні – Всесвітній День охорони праці!

Міжнародна організація праці, визнаючи масштабний виклик, пов'язаний з пандемією COVID-19 у світі, змінила девіз Всесвітнього Дня охорони праці – 2020. Всесвітній день безпеки та здоров'я на роботі буде присвячений спалахам інфекційних захворювань у світі праці. Звертаючи особливу увагу до нинішньої пандемії COVID-19 цьогорічні заходи проходитимуть під гаслом – «Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя» (Stop the pandemic: Safety and health at work can save lives). День безпеки та здоров'я на роботі буде присвячений подоланню спалаху інфекційних захворювань у світі праці, з особливою увагою до пандемії COVID-19. Його метою є стимулювати національний тристоронній діалог із безпеки і здоров'я на роботі. МОП використовує цей день для підвищення обізнаності щодо впровадження безпечної практики на робочих місцях і ролі, яку відіграють служби безпеки і здоров'я на роботі. Увагу також буде приділено середньо- і довгостроковій перспективі, включно з відновленням і забезпеченням готовності в подальшому, зокрема інтеграції відповідних заходів у системи та політику управління безпеки праці і охорони здоров'я на національному рівні та рівні підприємств.
24 квіт. 2020

УВАГА! Реєстрація до першого класу

ШАНОВНі БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ! Запрошуємо Вас зареєструвати дитину до першого класу закладу загальної середньої освіти міста Кропивницького