Тиждень читання та театралізацій за творами В.Сухомлинського "Квітка сонця"

26 вер. 2019
До дня народження Василя Сухомлинського в СДНЗ №65 "Лукомор'я" традиційно проходить тематичний тиждень педагогічної спадщини великого педагога. Мета: творче впровадження педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в освітній процес. Формування естетичних смаків, розвиток почуття прекрасного, виховання чуйного відношення до природи, до оточуючих у дітей дошкільного віку.

В рамках тижня  педагоги кожної  групи проводять заняття, бесіди, читають та обговорюють твори, спостерігають в природі, організовують дослідницьку роботу відповідно до віку дітей за творами видатного педагога.

Вихователі постійно  організовують з дошкільнятами "хвилинки милування в природі" на тему: «Красу відчувають серцем»,  діти самостійно складають казки. За творами В.Сухомлинського інсценували та малювали ілюстрації.

група №12 - театралізація за казками В.Сухомлинського "Весело метеликові пливти", "Квітка сонця"

Вихователь групи №5 організувала хвилинки милування в природі, читання оповідання В.Сухомлинського "Зайчик і горобина", "Осінь принесла золоті стрічки"

Діти старшого дошкільного віку групи №10 інсценізували казку "Як здивувався Мурко"

Діти разом з вихователем групи №11 інсценізували  казку "Гаряча квітка"