12 бер. 2018

Діти старшого дошкільного віку взяли участь у музичній розвазі "Зоре моя вечірняя"

До дня народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г.Шевченка для дошкільнят була проведена музична розвага "Зоре моя вечірняя". Основне завдання сьогодні - запалити в душі малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря; викликати інтерес до культурної спадщини українського народу.
5 бер. 2018

Привітання для любих мам приготували діти середньої групи №4 "Посмішка"

Із чудовим днем 8 Березня! Щирі сердечні вітання, хай буде у житті доволі і ласки й ніжності й кохання!
5 бер. 2018

Свято весни в групі№7 "Сонечко". Діти молодшої групи вітали своїх матусь та бабусь.

Бажаєм щастя і тепла, весни, усмішок, сонця, щоб доля світла увійшла до кожного віконця.
19 лют. 2018

Педрада «Формуємо мовлення дитини. Скарбничка педагогічного досвіду»

На педраді обговорювались питання: 1.Виконання рішень попереднього засідання пед. ради 2. Мовленнєвий розвиток у дітей дошкільного віку. Презентація 3. Складання описових і творчих розповідей. Презентація. Досвід роботи педагогів 4. Народознавство у розвитку мовлення дошкільників. Досвід роботи педагів 5. «Стан мовленнєвої компетенції дітей старшого дошкільного віку 6-го р.ж.» гр. №9,12 -результати тематичної перевірки 6. Особливості спілкування дошкільників (аналіз анкетування батьків та педагогів). Практичний психолог 7. Ярмарок педагогічних ідей «Ігри для розвитку мовлення дітей» презентують вихователі всіх вікових груп.
16 лют. 2018

Участь СДНЗ №65 у міському святковому ярмарку на Масляну

16 лютого на площі перед міською радою Кропивницького відбувся святковий ярмарок з нагоди відзначення Масляної – свята прощання з холодною зимою і зустрічі теплої весни. Працівники нашого закладу теж долучились до ярмарку, млинці вийшли рум'яні, солодкі та смачні.
16 лют. 2018

Свято "Весела Масляна" в садочку

В рамках Тижня здорового способу життя "Найбільше багатство-здоров'я" для дошкільнят закладу дошкільної освіти №65 "Лукомор'я" було організовано свято "Весела Масляна". Діти згадали свята, які пройшли, проводжали зиму та закликали весну з її веселими іграми, піснями, теплим сонечком.
13 лют. 2018

Сьогодні в СДНЗ№65 розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Найбільше багатство-здоров'я!" "

Бути здоровим — це зовсім не грати мускулами та доводити всім, що ти — найсильніший, а вести активний спосіб життя, правильно харчуватися та дбати про режим дня. Наші дошкільнята знають що треба робити, щоб не хворіти, як треба берегти здоров'я змалку. Вони роблять щоранку зарядку, люблять грати на свіжому повітрі, знають цікаві рухливі ігри та з задоволенням грають з друзями.
31 січ. 2018

Колективні перегляди занять з розвитку мовлення.

В рамках атестації педагогічних працівників, вихователь Саленко І.М., вихователь Чукій О.О. підготували та провели заняття з розвитку мовлення з дітьми 3-го року життя "Українські страви", та з дітьми 7-го р.ж. "Зимова казка"
29 січ. 2018

Акція "Підгодуємо пташок"

Наші дошкільнята з задоволенням приєднались до акції "Підгодуємо пташок", яку проводять учні молодших класів НВО ЗОШ №17.
25 січ. 2018

Семінар-практикум"Використання інноваційних технологій розвитку мовленнєвої компетентності дошкільників"

З метою залучення педагогів до активної педагогічної та методичної діяльності, колективної роботи, підвищення інноваційної компетентності вихователів, надання методичних рекомендацій щодо використання інноваційних технологій мовленнєвого розвитку дошкільників, був організований семінар-практикум "Використання інноваційних технологій у розвитку мовленнєвої компетентності дошкільників".