17 трав. 2018

Парад вишиванок у СДНЗ №65

Сьогодні, в День вишиванки для дошкільнят був організований парад вишиванок, на якому діти показали та побачили різноманітні вишиванки, розглянули міні -виставку рушників та речей побуту українського народу.
17 трав. 2018

Участь санаторного закладу дошкільної освіти №65 у міській виставці присвяченій Дню вишиванки

Сьогодні, 17 травня 2018 року наш садочок, за допомоги батьків вихованців, педагогів взяв участь у виставці вишиванок біля міськади.
10 трав. 2018

Спортивна розвага "Правила дорожні знай!"

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності з дітьми старшого дошкільного віку була проведена розвага "Правила дорожні знай!". Дошкільнята повторили правила дорожнього руху, вправлялись у спритності, уважності.
7 трав. 2018

Сьогодні в СДНЗ№65 розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Руху правила єдині, знати їх усі повинні"

На майданчику "Дорожнє містечко" діти повторили правила поведінки пішоходів, відгадували загадки про знаки дорожнього руху, грали в рухливі ігри на тему "Пішоходи та автомобілі"
7 трав. 2018

Екскурсія дошкільнят санаторного закладу дошкільної освіти №65 "Лукомор'я" до Меморіального комплексу "Фортечні вали"

Діти підготовчої групи разом з педагогами відвідали Меморіальний комплекс, "Алею Слави" Героям АТО, поклали квіти до пам'ятника героям.
26 квіт. 2018

Ознайомлення дошкільнят с професією рятівника

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності "Жити цікаво та безпечно" для дошкільнят закладу дошкільного освіти №65 "Лукомор'я" була організована зустріч з інспекторами УДСНС Кіровоградсьої області служби цивільного захисту із залученням пожежно-рятувального автомобіля.
20 квіт. 2018

Сьогодні в закладі дошкільної освіти пройшли практичні вправляння з евакуації під час надзвичайної ситуації

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності "Жити цікаво та безпечно" 20.04.2018р. в День ЦЗ було організовано об'єктове тренування дій під час евакуацїї вихованців та працівників закладу за звуковим сигналом.
5 квіт. 2018

Сьогодні санаторний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №65 "Лукомор'я" приймав участь у міському фестивалі "Величне свято Великодня"

Педагоги нашого садочка презентували поробки, писанки виготовлені руками дошкільнят, їхніх батьків та вихователів. Вихованці закладу приготували великодні кошики, подарунки для воїнів АТО. Волонтери передадуть усі дарунки в зону антитерористичної операції.
4 квіт. 2018

В санаторному закладі дошкільної освіти (ясла-садок)№65 "Лукомор'я" проходить виставка поробок "Великодня писанка"

Педагоги, вихованці разом з батьками організували виставку писанок та великодніх кошиків. поробок.Участь прийняли всі бажаючі. Наші майстри показали свої вміння прикрашати писанки різними способами: зернівка, квілінг, витинанки, вишиванки, модульна паперопластика та ін., а також були інші цікаві поробки Великодньої тематики.
27 бер. 2018

Продовження фестивалю "Яскраві зірочки Кропивницького"

Вихованець підготовчої групи №5 "Курчатка" Кирило Козуб виступив з віршем Надії Красоткіної "Любіть дитину"