9 лист. 2020

з 9 по 20 листопада 2020р. в СДНЗ№65 проходить Декада української писемності та мови

З метою підвищення вагомості популяризації переваг вивчення державної мови та оволодіння нею на високому рівні усіма учасниками освітнього процесу в СДНЗ№65 розпочалась Декада української писемності та мови.
9 лист. 2020

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не знає межі"

В СДНЗ № 65 з 2 по 6 листопада 2020 р. проходить Тиждень безпеки життєдіяльності з протипожежної безпеки. Протягом Тижня проводяться тематичні заняття, бесіди, будівельно-конструкторські ігри, сюжетно-рольові, рухливі ігри, читання художньої літератури, перегляд мультфільмів про небезпеку гри з вогнем. Проведений конкурс малюнків та вікторини серед дітей старшого дошкільного віку "Правила безпеки", "Вогонь друг-вогонь ворог".
5 лист. 2020

Семінар-практикум "Формуємо логіко-математичну компетентність дошкільників""

Базовий компонент дошкільної освіти в кожній освітній лінії включає в собі логіко-математичн уміння. Тому ставлячи за мету формування компетентної особистості, педагоги мають вийти на широкий життєвий простір, активніше застосовувати інтегрований підхід в освітній та повсякденній діяльності дошкільників.
15 жовт. 2020

Продовження дії адаптивного карантину до кінця 2020 року

Уряд прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до кінця 2020 року під час засідання Кабінету Міністрів України було прийняте рішення щодо подовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року. Про це під час брифінгу заявив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
13 жовт. 2020

День Захисника України

Вихованці СДНЗ№65 відзначали День Захисників України. Дошкільнята змагались у спритності, витривалості під час спортивних естафет. Загадували загадки про народні, державні символи, читали вірші про Україну, її захисників.
1 жовт. 2020

Запрошуємо відвідати он-лайн фото виставку "Завітала осінь 2020"

Творчі та талановиті педагоги, батьки разом з дітьми СДНЗ №65 виготовили своїми руками поробки з природного матеріалу. Враховуючи рекомендації та вимоги до роботи дошкільного закладу під час адаптивного карантину, для всіх бажаючих відвідувачів, на сайті СДНЗ№65 організована та діє он-лайн фото виставка "Завітала осінь - 2020". Завітайте до нашої еко-майстерні!
19 вер. 2020

19 вересня Кропивницький святкує День міста 2020

В Ковалівському парку була організована виставка "Казкове містечко". СДНЗ №65 традиційно приймав участь у святкуванні Дня Міста з презентацією народної казки "Кривенька качечка".
16 вер. 2020

Олімпійський Тиждень в СДНЗ№65

З 08 по 18 вересня 2020 р. в СДНЗ№65 проходить Олімпійський Тиждень.
11 вер. 2020

З 07 по 11 вересня 2020 року в СДНЗ №65 проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!"
1 вер. 2020

У санаторному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)№65 "Лукомор'я" розпочався новий 2020-2021 навчальний рік.

Вітаємо наших дошкільнят, їх батьків та педагогів з Днем Знань! Садочок радо зустрічає своїх вихованців!