25 січ. 2021

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Здоров'я - дорожче за золото"

В СДНЗ№65 "Лукомор'я" проходить Тиждень сприяння здровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему "Здоров'я - дорожче за золото"
21 січ. 2021

Відбулось засідання творчої групи "Інтерактивні технології під час дистанційного навчання"

На засідання творчої групи обговорювалось питання "Створення дошки Padlet для роботи педагогів, співпраці вихователів з батьками під час Тижня БЖ "Здоров'я-дорожче за золото"
18 січ. 2021

Акція "Зробим з татом годівничку, нагодуємо горобчика та синичку""

Я ладнаю годівнички Для горобчика й синички, Для малого снігурця Крихт насиплю і пшонця. Прилітайте, друзі милі, Не лякайтесь заметілі! https://maximum.fm/novini_t2 В рамках акції батьками наших вихованців та вихователями були виготовлені та поновлені годівниці для птахів. Дошкільнята постійно піклуються про зимуючих птахів та білок, які живуть біля садочка.
6 січ. 2021

Дошкільнятам про Різдво Христове!

Дуже важливо правильно розповісти малюкам, що ж ми святкуємо у цей день, та яка таємнича подія відбулася першого Різдва. Дитячими психологами та педагогами раннього розвитку доведено, що найкращим способом подачі інформації для малюків є казка. Тому спробуйте прочитати своїм малятам цікаву та пізнавальну історію доброго різдвяного ангела
22 груд. 2020

Новорічні музичні заняття "Новорічна казка"

В СДНЗ№65 "Лукомор'я" для дошкільнят проходяться новорічні свята у форматі музичних занять "Новорічна казка" з дотриманням карантинних вимог.
17 груд. 2020

ОЙ, хто,хто Миколая любить..?

Дошкільнята СДНЗ№65 з нетерпінням чекають коли Святий Миколай завітає до них додому з подарунками. А вони самі теж вирішили привітати Святого Миколая та вигототовляють для нього листівки-привітання.
1 груд. 2020

Участь у конкурсі дитячих малюнків «Правила дорожнього руху»

Діти разом з батьками групи "Капітошка" взяли участь у конкурсі дитячих малюнків «Правила дорожнього руху» який організувала на офіційній сторінці ŠKODA в Facebook.
19 лист. 2020

Творчість дошкільнят "Народні символи України", "Я малюю казку"

Діти старшого дошкільного віку груп "Усмішка" та "Калинка" відтворювали враження від ознайомлення з творами українських письменників та поетів у малюнках.
11 лист. 2020

В СДНЗ№65 створений міні-музей "Українська хата"

З 9 листопада для наших дошкільнят розпочав свою роботу міні-музей "Українська хата" ( з дотриманням карантинних вимог). В експозиції розміщені предмети побуту української сільської хати, рушники, серветки, сорочки, постільна білизна вишиті народними майстринями, іграшки з глини та дерева та ін.
10 лист. 2020

Для педагогів СДНЗ№65 був організований відкритий показ заняття "Математична прогулянка. І в природі математика в пригоді"( з дотриманням карантинних вимог)

Інтегроване заняття на свіжому повітрі з логіко-математичного розвитку, ознайомлення з природним довкіллям і розвитком мовлення.