23 бер. 2021

Заходи педагогів СДНЗ№65 у міжатестаційний період

Вихователь Хабібулліна Л.Г. провела відкритий показ "Освітня прогулянка. На пошуки весняного віночка" Під час прогулянки дошкільники через пошуково-дослідницьку діяльність дізнавались про перелітних птахів, спостерігали сезонні зміни в природі, збагатили активний словниковий запас слів, оперували поняттями множини, залучились до сприймання музичного твору та втілення музично-ігрових образів.
12 бер. 2021

Святкування Масниці в СДНЗ№65

З метою ознайомлення дошкільників з народними традиціями, для дошкільників була організована Розвага "Весела Масниця" Діти грали у веселі ігри, розповідали та співали заклички, закликали весну яскравими жайворонками, які виготовили власноруч. Насамкінець було спалене Опудало як символ зими, яка йде.
11 бер. 2021

практичне заняття з педагогами СДНЗ№65 "Мій вибір-Padlet"

Сьогодні відбулось практичне заняття з підвищення ІКТ-компетентності педагогів СДНЗ№65 на тему "Мій вибір-Padlet". Обговорювались питання: 1.Презентація власної онлайн дошки педагогів 2. Обговорення алгоритму налаштування та наповнення дошки інформацією.
9 бер. 2021

Виставка малюнків до Дня народження Т.Шевченка

Дошкільники старшого дошкільного віку ознайомились з творами Т.Г. Шевченка та свої враження зобразили у малюнках.
1 бер. 2021

Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Наppy Мяу для Мурчика»

Подяка за участь в VІ Всеукраїнській благодійній акції «Наppy Мяу для Мурчика». Щиро дякуємо вихованцям, їх батькам та працівникам садочку за небайдужість до проблем чотирилапих в притулках та зібрану допомогу ♥
26 лют. 2021

Інсценізації за творами Л.Українки дітьми СДНЗ№65

Під час Тижня ознайомлення дошкільників з творчістю української письменниці, педагоги вивчали з дітьми старшого дошкільного віку твори Л.Українки та за бажанням дітей організували інсценізації за улюбленими творами.
25 лют. 2021

Виставка малюнків до творів Л.Українки "У Лесі на гостині "

В СДНЗ№65 організована виставка малюнків "У Лесі на гостині". До 150-річчя Лесі Українки в СДНЗ№65 з 22 по 26 лютого 2021р. проводяться заходи з ознайомлення дошкільнят з творами української письменниці Л.Українки.
22 лют. 2021

Заняття "У гості до бабусі" з дітьми 3-го року життя

В рамках атестації вихователь групи дітей 3-го року життя Макієвець С. Г. провела інтегроване заняття з сенсорного розвитку з використанням елементів методики М. Монтессорі "В гості до бабусі".
16 лют. 2021

Заняття з математики з використанням конструктора LEGO "Подорож до днів тижня"

В рамках атестації вихователь Ящук і.С. провела з дітьми старшого дошкільного віку заняття з математики з використанням LEGO. Конструктор LEGO можна використовувати не лише як матеріал для конструювання, а як універсальний матеріал, який можна інтегрувати в різні види діяльності дошкільників для їх особистісного розвитку.
4 лют. 2021

Круглий стіл з педагогами СДНЗ№65"Стоп булінг!"

Практичний психолог Смірнова Г.О. організувала круглий стіл з педагогами СДНЗ№65 на обговорення проблеми "Булінг в дитячому садку — міф чи реальність". Чи замислювалися ви, де беруть витоки комплекс жертви або потреба агресії стосовно інших. Мало хто з батьків знає про булінг чи стикається з цим явищем в дитячому садку. Чому і як дитина дошкільного віку стає жертвою булінгу? Законодавство на протидію булінгу