20 трав. 2021

День Вишиванки 2021 в СДНЗ№65

А я іду по світу у вишиванці Встає над світом щире сонце вранці І земля гріє променем ясним. А я іду по світу у вишиванці. Я – українець! І горжуся цим. Запрошуємо гостей сайту переглянути як проходив День Вишиванки у нашому дошкільному закладі за посиланням нижче.
18 трав. 2021

Тиждень дорожнього руху "Дорога не для забав" в СДНЗ№65 з 17 по 21 травня 2021р.

Для дошкільників СДНЗ№65 проводиться Тиждень дорожнього руху з метою закріпити і актуалізувати знання дітей про дорожній рух, правила безпечної поведінки на вулицях; розвитку уяви, уваги, спостережливісті, пізнавальних інтересів, уміння орієнтуватися на вулицях міста; виховувати культуру поведінки на вулицях та бережливе ставлення до життя та здоров'я.
29 квіт. 2021

УВАГА! Запрошуємо відвідати онлайн Великодню фото-виставку поробок, малюнків "Недалечко червоне яєчко"

Дошкільники разом з батьками, вихователями готуються до Великодня. Творчі майстерні об'єднали малят, їх батьків, вихователів щоб створити яскраві писанки, крапанки, Великодні кошики.
28 квіт. 2021

Привітання для воїнів АТО від вихованців, батьків, педагогів та всіх працівників СДНЗ№65 "Лукомор'я"

Наближаються Великодні свята - світлі, радісні та багаті на добрі справи і душевне тепло. До свята формується гуманітарний вантаж від освітніх закладів міста для привітання наших захисників. Наш СДНЗ№65 "Лукомор'я" долучився теж до цієї доброї справи. Діти разом з батьками, педагогами виготовили листівки-привітання, намалювали малюнки, зробили поробки, а також принесли смаколики, які всі будуть передані громадською організацією "Серця матерів"- воїнам АТО.
26 квіт. 2021

Тиждень БЖД "Безпека людини в небезпечних ситуаціях" проходить в закладі з 26 по 30 квітня 2021року

Тиждень знань безпеки життєдіяльності проводиться в СДНЗ№65 з метою формування у дошкільників свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, опанування ними життєвих навичок безпечної поведінки в повсякденному житті та в разі виникнення надзвичайної ситуації.
22 квіт. 2021

Відзначаємо Всесвітній День Землі

В СДНЗ№65 педагоги постійно піклуються про екологічне виховання дошкільників. І в цей День також проведені бесіди, навчальні ігри, переглянуті відео з дошкільнятами та їх батьками з метою спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля.
19 квіт. 2021

Тиждень психології в СДНЗ№65

В рамках віздначення 30-річчя психологічної служби та Дня психолога в СДНЗ№65 проходить Тиждень психології. Практичний психолог Смірнова Г.О. організовує різні заходи з дітьми, педагогами та батьками вихованців
5 квіт. 2021

Участь вихованців СДНЗ№65 у Всеукраїнській благодійній акції

Щиро дякуємо за те, що не залишилися осторонь та вітаємо Вас, як учасників наймасштабнішої благодійної акції за період існування проєкту «Біоетика»!
31 бер. 2021

Участь вихователя СДНЗ№65 Ткаченко Л.І. у міських заходах

1 березня 2021 року в рамках Освітнього хабу «Я-педагог! Впевнений старт!» відбулась мотиваційна зустріч з педагогами закладів дошкільної освіти - «Молодий педагог закладу дошкільної освіти: успіхи, проблеми, професійні реалії». До зустрічі долучились 35 педагогів закладів дошкільної освіти. Спікери Н. Бабіч, консультант КУ МЦПРПП, Світлана Зайцева, директорка ДНЗ (ясла-садок) № 70 «Оленка», Валентина Козуб, вихователь - методист ДНЗ (ясла-садок) № 24 імені Василя Сухомлинського «Вогник», Людмила Ткаченко, вихователь санаторного ДНЗ (ясла-садок) № 65 «Лукомор’я», Світлана Демидова, музичний керівник, Анна Смірнягіна, інструктор з фізичної культури ДНЗ (ясла-садок) № 73 «Червона квіточка» порушили питання престижності звання педагога закладу дошкільної освіти, факторів становлення та успіху, створення та підкріплення іміджу успішного фахівця, формування у молодих спеціалістів впевненості в правильному виборі професії, розвитку самооцінки, творчості, зростання власної професійної компетентності.
23 бер. 2021

Заходи педагогів СДНЗ№65 у міжатестаційний період

Вихователь Хабібулліна Л.Г. провела відкритий показ "Освітня прогулянка. На пошуки весняного віночка" Під час прогулянки дошкільники через пошуково-дослідницьку діяльність дізнавались про перелітних птахів, спостерігали сезонні зміни в природі, збагатили активний словниковий запас слів, оперували поняттями множини, залучились до сприймання музичного твору та втілення музично-ігрових образів.