УВАГА! Про відновлення діяльності закладу дошкільної освіти

1 черв. 2020
Враховуючи специфіку санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 65 «Лукомор’я», а саме його відвідування дітьми з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими та згасаючими формами туберкульозу, які знаходяться в групі ризику, відновлення роботи садочку заборонити до закінчення карантину.

ВІдповідно до листа управління освіти Міської ради міста Кропивницького

"Про відновлення діяльності закладів дошкільної освіти"

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від  20.05.2020 року № 392, у зв’язку із послабленням карантину та території Кіровоградщини, Постанови Головного Державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»,  враховуючи рішення  міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 25.05.2020 року

...Враховуючи специфіку санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 65 «Лукомор’я», а саме його відвідування  дітьми  з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими та згасаючими формами туберкульозу, які знаходяться в групі ризику, відновлення  роботи садочку заборонити до закінчення карантину.