15 вер. 2021

Зустріч дошкільнят СДНЗ№65 з інспекторами патрульної поліції

В рамках Тиждня БЖД знань правил дорожнього руху "Вивчаємо, знаємо, виконуємо!" інспектори патрульної поліції нагадали дошкільникам СДНЗ№65 правила дорожнього руху, закріпили практичні навички переходу дороги.
10 вер. 2021

Олімпійський урок в СДНЗ№65

З метою виховання у дошкільників свідомого ставлення до здорового способу життя в СДНЗ№65 в рамках Олімпійського Тижня організовний День фізкультури і спорту та Олімпійський урок.
1 вер. 2021

День знань у СДНЗ№65

Сьогодні розпочався новий 2021-2022 навчальний рік, дошкільний заклад радо зустрічає своїх вихованців! Бажаємо нашим малюкам бачити світ з яскравим сонцем, голубим мирним небом та любов'ю в серці до рідних та Батьківщини!
30 серп. 2021

Продовження адаптивного карантину

На виконання наказу управління освіти Міської ради м. Кропивницького від 27.08.2021 року № 482 «Про подовження дії адаптивного карантину»
20 серп. 2021

З Днем Незалежності України!

До Дня прапора та Дня незалежності України в СДНЗ№65 для дошкільнят була організована музична розвага "Україна-ти у мене єдина!", дошкільнята розповідали вірші, співали пісні та грали в українські народні ігри. Також за участі творчих педагогів, батьків, дітей була організована виставка поробок, малюнків "Наша Батьківщина - славна Україна"
30 лип. 2021

Літо, літечко барвисте у дитячому садку!

Літо У відчинене віконце Зазирнуло зранку сонце І лоскоче ніжно носик, І маленькі ніжки босі. Сяйвом сонця все залито, В нас гостює справжнє літо Кольорове та яскраве, Запашне, смішне, цікаве! Мама літечку радіє, Літо всіх маляток гріє, Щоб росли вони здорові, Наші «сонечка» чудові! (Олег Роговенко)
20 лип. 2021

Мінцифра запустила освітній серіал "Як громаді стати цифровою"

Курс розроблений Міністерством цифрової трансформації України та ГО SocialBoost у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.
20 лип. 2021

КОНКУРС МАЛЮНКІВ та ФОТОГРАФІЙ до 30-ої річниці НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур»,Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.
23 черв. 2021

Звіт керівника СДНЗ№65 "Лукомор'я" 2021р.

23.06.2021 р. в закладі проведено звіт керівника.
18 черв. 2021

Відзначаємо День Батька 2021р. у СДНЗ№65

День Батька в Україні став офіційним святом у 2019 році і щорічно відзначається у третю неділю червня. День батька 2021 випадає на 20 червня.