15 лист. 2021

Міні музей "Українська хата"

В рамках Декади української писемності та мови в СДНЗ№65 облаштовано міні музей для ознайомлення дошкільнят з побутом української сільської господи.
15 лист. 2021

Другий міський марафон інформаційно-просвітницьких заходів з нагоди Всесвітнього дня Доброти та Всесвітнього дня Дитини

СДНЗ№65 приймає участь у Другому міському марафоні інформаційно-просвітницьких заходів з нагоди Всесвітнього дня Доброти та Всесвітнього дня Дитини
12 лист. 2021

Всесвітній День доброти в СДНЗ №65

Практичний психолог Смірнова Г.О. організувала з дітьми старшої групи №2 "Бджілки" дослідження "Де живе доброта?"
9 лист. 2021

Декада української писемності та мови в СДНЗ№65

З метою піднесення престижу української мови, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, рідної мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня загальної мовної культури в СДНЗ№65 організована Декада української писемності та мови.
2 лист. 2021

В СДНЗ№65 проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Добрий і злий сірничок"

З метою навчання працівників і дітей діям в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, само та взаємодопомоги запланований та проводиться тиждень знань безпеки життєдіяльності "Добрий і злий сірничок"
29 жовт. 2021

Осінньої пори для дошкільнят СДНЗ№65 організовані музичні свята "Осінь на гостини завітала"

Красива осінь вишиває клени Червоним, жовтим, срібним, золотим. А листя просить: – Виший нас зеленим! Ми ще побудем, ще не облетим. (Л.Костенко)
28 жовт. 2021

Екскурсія дітей старшої групи №4 "Джерельце" до НВО ЗОШ№17 до ком'ютерного класу.

В рамках місячника медіаграмотності в м.Кропивницький, діти відвідали школу, комп'ютерний клас, ознайомились з елементами програми Paint, вправами на мультімедійній дошці, підбадьорились під час інтерактивної музичної руханки.
28 жовт. 2021

Семінар-практикум для педагогів СДНЗ№65 на тему "Освітнє мовленнєве середовище"

На семінарі-практикумі були розглянуті питання характеристики освітнього напряму "Мовлення дитини", створення умов реалізації Державного стандарту дошкільної освіти
25 жовт. 2021

Музичні свята для дошкільнят СДНЗ№65 "Осінь на гостини завітала"

Нині осінь нас чарує, неповторна, чарівна, Різні барви нам дарує І дивує нас вона. Виглядає так казково Восени і парк, і гай, Розмаїттям кольоровим Прикрашає осінь край! Автор невідомий
13 жовт. 2021

Спортивна розвага "Ми маленькі козачата"

Щорічно в жовтні ми вшановуємо захисників нашої Батьківщини, у цей день також відзначається День українського козацтва.