11 жовт. 2021

Фікультурно-оздоровча робота в СДНЗ№65

Діти старшої групи №4 вирушили в похід! В КЗ "Кіровоградький обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" дошкільники пройшли цікавий квест, вправлялись у спритності, кмітливості, ознайомились з туристичним обладнанням, відвідали осередок підготовки туристів-альпіністів.
8 жовт. 2021

Тренінг для педагогів СДНЗ№65 до Всесвітнього дня психічного здоров'я

Практичний психолог Смірнова Г.О. провела для педагогів тренінг "Збереження та зміцнення психологічного здоров'я педагога"
1 жовт. 2021

Співпраця СДНЗ№65 з Кіровоградським медичним фаховим коледжем ім. Є.Й. Мухіна

Досвід роботи СДНЗ №65 "Лукомор'я" з питання оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку був висвітлений у виступі студента коледжа "Роль медичної сестри закладу дошкільної освіти у протидії хворобам цивілізації" на міжнародній студентській конференції.
30 вер. 2021

З Днем працівників освіти!

29 вересня в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії відбулося урочисте нагородження освітян з нагоди Дня працівників освіти України. На заході були присутні: секретар міської ради Олег Колюка, начальник управління освіти Лариса Костенко, голови профспілок та педагогічні працівники міста Кропивницького. Під час урочистостей Олег Колюка та Лариса Костенко виконали почесну місію – провели церемонію нагородження кращих освітян Кропивницького
28 вер. 2021

До відзначення Дня народження В. Сухомлинського. В СДНЗ№65 проходить Тиждень "Василь Сухомлинський - дітям", дошкільнята знайомляться з творами видатного педагога.

В.О.Сухомлинський завжди бажав, щоб діти зростали добрими, чуйними, талановитими. То ж читаймо твори педагога, збагачуймо свої знання та співаймо шану педагогові-творцю!
26 вер. 2021

Вітаємо працівників дошкільної освіти!

Всеукраїнський День дошкілля, прийміть щирі побажання працівники дошкільної освіти!
23 вер. 2021

Рекомендації МОЗ України щодо безпечного перебувння в дитсадках

В Україні стрімко зростає кількість нових випадків короновірусної хвороби серед дітей. Щоб відвідування садків було безпечним, важливо дотримуватись основних карантинних рекомендацій МОЗ.
18 вер. 2021

Виставка поробок з природного матеріалу "Природа і ми" в СДНЗ №65

До відзначення Дня міста Кропивницького в СДНЗ№65 була організована виставка поробок "Природа і ми" виготовлених руками наших творчих дошкільнят, їх батьків та вихователів.
16 вер. 2021

Змагання "Ми зі спортом дружимо"" серед дітей старшого дошкільного віку

В рамках Олімпійського Тижня проходять змагання серед дошкільнят старшого дошкільного віку. Діти вправляються у спритності, витривалості, отримують позитивні емоції від спілкування з друзями.
15 вер. 2021

Презентація спеціальних закладів дошкільної освіти у рамках проекту «Синергія партнерства з батьками заради майбутнього дітей» Мета: популяризація спеціальних закладів дошкільної освіти Дата проведення: 15 вересня 2021 року, 13.00 у ЗДО №46