1 вер. 2017

В садочку розпочався новий навчальний рік

Розпочався новий навчальний рік в нашому садочку. Сьогодні дошкільнята з вихователями розмовляли про садочок, сім'ю, Україну, для всіх вікових груп був організований парад вишиванок, для сташих дошкільнят організована екскурсія до НВО ЗОШ №17, а діти середньої групи мандрували вулицями рідного міста.
30 серп. 2017

Педрада "Шляхи удосконалення навчально-виховного процесу, спрямованого на всебічний розвиток дитини" на

В закладі відбулась перша педагогічна рада перед початком 2017-2018 навчального року. На ній був проведений аналіз роботи педколективу за минулий рік та обговорення та затвердження плану роботи на новий навчальний рік, шляхи та методи удосконалення навчально-виховного процесу.
28 серп. 2017

Святкування Дня Незалежності України в СДНЗ №65

З метою виховання любові до рідної країни, бажання діяти на благо людей та держави, в День Прапора України 23.08.2017 року в закладі для дошкільнят була організована музична розвага "Моя Україна". В День Незалежності України 24.08.17 р. педагоги нашого садочка взяли участь у міському благодійному ярмарку смаколиків.
23 черв. 2017

Семінар-практикум "Світячи іншим - не згоріти самому"

Практичний психолог Смірнова Г.О. провела для педагогів дошкільного закладу семінар-практикум із застосуванням елементів тренінгу "Світячи іншим - не згоріти самому".
21 черв. 2017

Дошкільнята в туристичному центрі

В рамках Олімпійського Дня діти старшого дошкільного віку відвідали Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді".
19 черв. 2017

Фізкульт-привіт від дошкільнят!

З метою пропаганди здорового способу життя та залучення дошкільнят до занять фізичною культурою та спортом в садочку був організований Олімпійський День
15 черв. 2017

Звіт керівника СДНЗ №65

15.06.2017 року в санаторному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №65 «Лукомор’я» відбулось звітування про роботу завідувача Бондаренко В.Л. на посаді протягом 2016-2017 навчального року.
31 трав. 2017

Відгук на концерт музичної школи №3 для дошкільників

Колектив та вихованці СДНЗ№65 "Лукомор'я", висловлюють щиру подяку викладачам Жабковській А.Н., та Алієвій Н.В. за організацію та проведення концерту для дошкільників. Дошкільнята з захопленням слухали музичні твори, які підготували учні музичної школи, відгадували веселі загадки, розширили знання про музичні інструменти.
26 трав. 2017

В садочку проходять музичні свята "Прощавай, садок дитячий"

Ми тут любесенько зростали Та вже шкільна пора настала. І нас чекає перший клас, Тож прощавай, садочок наш.
18 трав. 2017

День вишиванки

В СДНЗ №65 «Лукомор’я»18 травня 2017 року, в четвер відбулося свято День вишиванки. Діти одягнені в святкові вишиванки читали вірші , співали пісні, водили хороводи. В кінці заходу був проведений парад вишиванок.