12 трав. 2017

Семінар для інструкторів з фікультури ДНЗ міста "Фізкультурно-озждоровча робота в ДНЗ в літній період"

На базі СДНЗ №65 "Лукомор'я" був проведений семінар для інструкторів фізкультури міських ДНЗ на якому були висвітлені питання та рекомендації до літнього оздоровлення дошкільників у 2017році.
28 квіт. 2017

Вихованці СДНЗ №65 продовжили участь у міському фестивалі дитячої творчості "Кіровоградські зірочки"

Вітаємо наших вихованців за участь у Фестивалі в номінації "Танцювальний вернісаж. Дівчатка з групи №7 "Сонечко" виступили з танцювальною композицією " Молитва за маму".
28 квіт. 2017

Практичний психолог Смірнова Г.О. прийняла участь у міського Фестивалі психології з нагоди Всеукраїнського дня психолога

Під час майстер – класів практичних психологів загальноосвітніх навчальних та дошкільних навчальних закладів педагоги ділились досвідом з колегами, студентами, були залучені учні молодших класів.
28 квіт. 2017

Педагоги СДНЗ №65 прийняли участь у вебінарі "Проектна діяльність дошкільників: методична кухня"

Під час вебінару в режимі он-лайн педагоги закладу розширили свої знання про проектну діяльність з дошкільниками, як сучасний формат соціалізації дошкільників. Вела вебінар Гавриш Наталя Василівна, професор кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Переяслав-Хмельницького державного пед.університету ім. Г.Сковороди, провідний науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, д-р. педагогічних наук.
14 квіт. 2017

В садочку пройшов День цивільного захисту

В рамках Тижня БЖД "Безпека в твоєму житті" в закладі організовано відпрацювання дій евакуації дітей та персоналу СДНЗ за сигналом оповіщення.
13 квіт. 2017

СДНЗ№65 прийняв участь у міському фестивалі "Величне свято Великодня"

Діти разом з вихователями та батьками виготовили поробки, малюнки, яскраві писанки, листівки з привітаннями до Великодня воїнам АТО. Найкращі роботи були представлені на Фестивалі, а потім всі подарунки були передані громадській організації "Серця матерів", яка передасть всі привітання бійцям.
12 квіт. 2017

Участь у фестивалі дитячої творчості Кіровоградські зірочки"

12 квітня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу № 52 «Казковий» продовжив свою роботу фестиваль дитячої творчості «Кіровоградські зірочки» серед вихованців дошкільних навчальних закладів у номінації „Веселі нотки”. Взяло участь 87 вихованців від 23 дошкільних навчальних закладів. До конкурсної програми було представлено 26 вокальних виступів.
10 квіт. 2017

Тиждень безпеки життєдіяльності "Безпека у твоєму житті"

В СДНЗ№65 відбулось відкриття Тижня БЖД "Безпека у твоєму житті". Під час спортивної розваги дошкільнята вправлялись у рятуванні звірят, які заблукали в лісі, гасили пожежу, були уважними, спритними, дружніми.
4 квіт. 2017

Свято "Зустріч птахів" в НВО ЗОШ№17 для дошкільнят СДНЗ №65

Дошкільнята з задоволенням відвідали свято "Зустріч птахів", яке приготували та показали учні перших класів НВО ЗОШ №17.
17 бер. 2017

вихованці СДНЗ №65 прийняли участь у фестивалі дитячої творчості "Кіровоградські зірочки"

Вихованка гр. №10 Аліна Голуб взяла участь у фестивалі дитячої творчості «Кіровоградські зірочки» в номінації «Яскраві фарби» з роботою «Встала весна...». Педагог-наставник Власенко Антоніна Іванівна. В роботі були використані нетрадиційні техніки малювання: монотипія, набризк, відбиток жатим папером.