9 бер. 2017

В садочку відзначили День народження Т.Г.Шевченка

З метою виховання національної свідомості, поваги до надбань української літератури для дошкільників була організована розвага "Зоре моя вечірняя". В цей день дошкільнята читали вірші Т.Г. Шевченка, слухали пісні на слова Великого Кобзаря.
6 бер. 2017

В садочку проходять свята присвячені 8 Березня з привітаннями для мам та бабусь.

Мила мамочка моя! Привітаю тебе я! І тобі в жіноче свято Побажаю так багато: Будь здорова та щаслива, Будь весела та красива, Будь як квітка весняна – Ти така у нас одна!
24 лют. 2017

СДНЗ№65 прийняв участь у міському ярмарку з нагоди Масляної.

Масляну святкували, Люту зиму проводжали. Були танці, були співи Та й млинці усім на диво. Ой, яке ж то гарне свято — Вас дозвольте привітати!
24 лют. 2017

Спортивне свято "Весела масляна"

Сьогодні в садочку пройшло спортивне свято "Весела Масляна". Діти старшого дошкільного віку згадали які пройшли зимові свята, провели зиму, назвали весняні прикмети в природі, зустріли свято Масляну,весела Господиня розповіла дітям про традиції цього свята. Діти змагались у спритності, кмітливості, уважності. А на подвір'ї діти всіх вікових груп закликали весну закличками, уквітчали яскравими жайворонками свої майданчики, та спостерігали як спалюють опудало Мари з малюнками всіх дитячих страхів, та зустрічають оновлення, весну, гарну погоду.
9 лют. 2017

Спортивна розвага "Тато, мама,я - спортивна сім'я"

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності була проведена спортивна розвага за участі дітей підготовчої групи "Ромашка" та їх батьків.
3 лют. 2017

Акція " Годівниці для птахів"

Дошкільнята радо зустріли учеників 2-Б класу НВО ЗОШ №17, які подарували садочку годівниці для птахів виготовлені своїми руками.
2 лют. 2017

Відбувся семінар-практикум для педагогів СДНЗ "Формування художньо-продуктивної компетентності дошкільників"

На семінарі педагоги ділились досвідом роботи по видах образотворчої діяльності - аплікація, ліплення. Обговорювались програмові вимоги програми "Дитина", методи та прийоми направлені на виконання завдань по віковим групам, доцільність використання нетрадиційних технік та матеріалів під час аплікації та ліплення.
25 січ. 2017

Музична розвага за участі батьків і дітей "Ой весела в нас зима!"

Мами і тата з задоволенням прослухали колядки та щедрівки, самі згадали, як в дитинстві проводили зимові свята, поспівали, сказали дітям теплі слова, привітання.
27 груд. 2016

Весело проходять новорічні свята в нашому садочку.

З 26 грудня по 29 грудня в СДНЗ №65 "Лукомор'я"для наших дошкільнят проходять новорічні свята "Яка струнка ялинка в нас!"
19 груд. 2016

Сьогодні до дітей садочка "Лукомор'я" завітав Миколай з привітаннями та цікавими подарунками

На свято Миколая Я Святого Миколая, Дуже-дуже добре знаю. Він на свято в чобіток Для слухняних діточок Має у своїй торбинці Найприємніші гостинці. (М.Пономаренко)