15 груд. 2016

15.12.2016 р. в СДНЗ №65 "Лукомор'я" відбулась виробнича нарада

Питання виробничої наради: 1.Профілактика дитячого травматизму та безпеки життєдіяльності дошкільників 2.Охорона праці в СДНЗ. Стан пожежної безпеки в закладі під час проведення новорічних свят 3.Профілактика вірусних інфекцій та грипу.
14 груд. 2016

Діти старшої групи "Сонечко" відвідали концерт-посвяту в першокласники в НВО ЗОШ№17 "Наум, настав дітей на ум"

Сьогодні,14 грудня, особливий день – день Наума. У давні часи навчання в школі починалося взимку. Це була найзручніша пора, коли сільські діти мали змогу здобувати освіту. Батьки відводили до школи дітей саме в цей день, бо “Пророк Наум наведе на ум”.
30 лист. 2016

Педагогічні посиденькі "Літературний калейдоскоп"

У рамках Місячника української писемності та мови в СДНЗ №65 відбувся ряд заходів серед педагогів закладу. Зокрема особливою душевністю відзначились поетичні посиденьки, що відбулись 30 листопада 2016р. У посиденьках з задоволенням узяли участь педагоги нашого закладу, яких цікавить та приваблює поетичне слово. Учасники заходу декламували поезії класиків української літератури та сучасних поетів, ділились враженнями від прочитаних віршів. Слухали та співали українські народні пісні.
17 лист. 2016

Семінар-практикум з елементами тренінгу"Імідж та його значення в професійній діяльності педагога. Службова етика як важлива складова іміджу педагога"

Практичний психолог та в.-методисти закладу провели семінар-практикум. Мета: ознайомлення педагогів з поняттям іміджу та службової етики педагогічного працівника, визначення які складові сприяють формуванню позитивного іміджу педагога,стимулювати бажання формувати позитивний імідж, розвивати вміння формувати позитивне ставлення до себе як до особистості, професіонала, педагога.
17 лист. 2016

У садочку пройшов конкурс читців української поезії "Поетична мозаїка" серед дітей середнього та старшого дошкільного віку

Ой, яка чудова – українська мова! Не загинула вона у течії віків. Мова солов’їна, мова колискова Рідного народу і моїх батьків.
10 лист. 2016

Спортивна розвага "Рятувальник, загаси вогонь!"

З метою закріплення знань дітей основних правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, вмінні надавати допомогу тим, хто її потребує в СДНЗ №65 була проведена спортивна розвага "Рятувальник, загаси вогонь!". Діти старших груп дружно, згуртовано виконували різні завдання, долали перешкоди, швидко відповідали на всі загадки.
10 лист. 2016

Екскурсія вихованців СДНЗ №65 "Лукомор'я" до пожежної частини №5

З метою ознайомлення дошкільників з професією пожежника, диспетчера пожежної частини, спеціальною технікою та її призначенням, в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності, діти старшого дошкільного віку групи№11 відвідали пожежну частину №5. Діти з захопленням слухали розповідь інспектора про небезпечну і цікаву професію рятувальника.
9 лист. 2016

Екскурсія дошкільників СДНЗ №65 "Лукомор'я"до бібіліотеки НВО ЗОШ №17

В рамках Місячника української писемності та мови діти старших груп нашого садочка традиційно відвідали шкільну бібіліотеку. Бібліотекар розповіла дітям про бібліотеку, ознайомила з правилами користування книжками, необхідністю їх ремонту та бережного до них ставлення. Дошкільники розглянули виставку книг присвячену поету та письменнику Т.Г.Шевченко, розглянули виставку малюнків школярів про книги, самі вибрали і переглянули цікаві книжки.
7 лист. 2016

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Легко вогник запалити та непросто загасити!"

На відкритті Тижня діти розповідали вірші, загадки про правила поводження з вогнем, електроприладами, про рятівні дії. Дошкільники грали в ігри, які закріплюють знання дітей про рятівні дії під час виникнення пожежі.
4 лист. 2016

Показ заняття з аплікації "Барвистий метелик" з дітьми молодшого дошкільного віку

Мета: ознайомити дітей з різномаїттям кольорів у навколишньому світі; навчати добирати крила метеликам одного кольору та поєднувати їх з тулубом метелика; учити правильно накладати готові форми (крильця) й наклеювати їх; закріплювати знання кольорів, вміння орієнтуватися на площині: "внизу", "вгорі"; розвивати дрібну моторику, вміння порівнювати та аналізувати, творчу уяву. Сприяти розвитку самостійності у виконанні роботи. Виховувати інтерес до спостереження в природі.