24 лист. 2017

Педагоги СДНЗ№65 прослухали лекцію "Менінгококова інфекція"

Лікар-педіатр КЗ "Центр ПМД №1 м.Кропивницький" Мельниченко Н.В. виступила перед колективом закладу дошкільної освіти з лекцією про менінгококову інфекцію.
23 лист. 2017

Педрада "Використання сюжетно-рольових ігор в освітньому процесі дошкільного навчального закладу"

На педраді були обговорені питання: 1. Роль вихователя в організації сюжетно-рольової гри. 2. Презентація роботи педагогів по віковим групам (сюжетно-рольові ігри дошкільників) та вирішення проблемних ситуацій. 3. Результати тематичної перевірки "Аналіз стану ігрової діяльності дітей молодшого дошкільного віку" 4. Аналіз анкетування батьків вихованців "Ігрова діяльність дитини вдома"
17 лист. 2017

16.11.2017 для педагогів СДНЗ№65 був організований семінар з елементами тренінгу " Казки та ігри, як засіб розвитку мовлення дошкільників"

В рамках Місячника української писемності та мови для педагогів був проведений семінар "Казка та ігри, як засіб розвитку мовлення дошкільників". В.-методист Пидорич О.М., та практичний психолог Смірнова Г.О. розширили знання педагогів про користь використання ігор в освітньому процесі.
10 лист. 2017

Спортивна розвага "Ми вогню не боїмося, як боротися вчимося!"

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності діти підготовчої групи №5 "Курчатка"під час розваги повторили правила поводження з вогнем, вправлялись у швидкості і спритності у "Школі юних пожежних",подружились з Вогником.
9 лист. 2017

Конкурс на краще читання віршів українських поетів "Рідне слово" в рамках Місячника української писемності та мови у 2017-2018 н. р.

В конкурсі взяли участь діти старших груп №12 «Калинка», №9 «Усмішка», підготовчої групи №5 «Курчатка». Звучали вірші Т.Шевченка, М.Познанської, М.Сингаївського, В.Кулика, І.Січовика, О.Сапановича та ін. Участь у конкурсі підняв у дітей життєвий тонус, сприяв прояву артистичних здібностей, ствердив дітей в тому, що вони вміють, знають, хотять показати свої можливості.
6 лист. 2017

Сьогодні в СДНЗ№65 розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай-вогонь не закликай!" "

З метою розширення знань у дошкільників про правила поводження з вогнем, закріплення знань номерів екстренної служби, для дошкільнят протягом Тижня проводяться бесіди, читання художньої літератури, розігрування ситуацій про небезпеку вогню. Діти роздивляються засоби пожежогасіння, та вивчають правила поведінки під час пожежі.
2 лист. 2017

З 1 листопада розпочався Місячник української писемності та мови в СДНЗ №65

Дошкільнята старшої групи під час музичної розваги"В гостях у тітоньки Ярини" зустрілись з господинею, привітали її з осінніми святами, допомогли їй прибрати урожай, та пригощались духм'яним караваєм.
27 жовт. 2017

Сьогодні для педагогів СДНЗ №65 відбувся відкритий показ прийомів організації сюжетно-рольової гри "Подорож до бабусі та дідуся" з дітьми середної групі

Педагоги розглянули питання організації та керівництва сюжетно-рольовою грою.
26 жовт. 2017

Педагоги СДНЗ №65 взяли участь у вебінарі організованому МЦФЕР "Україна" на тему як знайти взаємопорозуміння з батьками"Практичний психолог ДНЗ і батьки"

В режимі он-лайн педагоги СДНЗ №65 прослухали рекомендації Світлани Ладивір, наукового консультанта Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України. Розглядались питання: партнерство на благо дитини, як бути почутим батьками, організаційні особливості роботи з батьками і фахові секрети.
13 жовт. 2017

Музичне свято "Ми маленькі козачата" до Дня козацтва.

З метою розширення знань дошкільнят про свята та традиції українського народу, виховання патріотизму, в СДНЗ №65 для дітей старшого дошкільного віку було проведено свято "Ми маленькі козачата".