12 жовт. 2017

Психолого-педагогічний семінар "Обличчям до батьків" 12.10.17р.

З метою розширення знань про форми роботи з батьками вихованців для педагогів СДНЗ №65 був організований психолого-педагогічний семінар "Обличчям до батьків".
11 жовт. 2017

Співпраця СДНЗ №65 та НВО ЗОШ №17

11.10.2017р. учні 3-А класу НВО ЗОШ №17 відвідали наш дитячий садочок та цікаво розповіли дошкільнятам про правила дорожнього руху. А учні 3-Б класу нагадали про правила спілкування в суспільстві, ввічливі та добрі слова.
11 жовт. 2017

В садочку для дітей всіх вікових груп проходять музичні розваги "Завітала в гості осінь"

Нарядилась осінь в дороге намисто, золоте волосся розплела над містом, кольорові фарби вийняла з кишені, і малює осінь жовтим по зеленім...
4 жовт. 2017

Сьогодні в СДНЗ №65 пройшли тренування евакуації учасників навчально-виховного процесу з приміщення на випадок пожежі.

Відповідно до наказу управління освіти Кіровоградської міської ради"Про вжиття додаткових заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в навчальних закладах", в закладі було організовано позапланове тренування евакуації учасників навчально-виховного процесу з приміщення на випадок пожежі. Відповідальні особи здіснювали посилений контроль за станом первинних засобів пожежогасіння.
3 жовт. 2017

До вІдзначення Дня народження В.Сухомлинського

З 25 по 29 вересня 2017р. в СДНЗ №65 проходив Тиждень педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського «В. Сухомлинський – дітям» Мета: Продовжувати розвивати ідеї педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського по формуванню гармонійно розвиненої особистості дитини-дошкільника.
19 вер. 2017

Зустріч дошкільнят СДНЗ №65 з інспекторами патрульної поліції

З метою ознайомлення дошкільнят з праивлами дорожнього руху, в рамках Тижня БЖД "Ми за безпеку руху!" в СДНЗ №65 була організована зустріч з інспекторами патрульної поліції. Інспектори Білоброва Оксана та Ткаченко Сергій в цікавій формі повторили з дітьми правила переходу вулиці, роздивились дорожні знаки, світловідбиваючі флайтери, патрульну машину та отримали подарунки "Книжка юного патрульного" з цікавими завданнями.
18 вер. 2017

День міста

Педагоги, вихованці, батьки вихованців СДНЗ №65 приймали участь у святкуванні Дня міста Кропивницький. В Ковалівському парку була розташована виставка "Казкове містечко", де наш садочок разом з ДНЗ №68, № 62 інсценували казки "Кривенька качечка", "Вовк та коза"
13 вер. 2017

В рамках Олімпійського Тижня, який проходить в садочку серед дітей старших груп проходять змагання "Ми спортивні, ми активні !"

З метою виховання у дошкільників свідомого ставлення до здорового способу життя та зміцнення здоров'я дітей в садочку були організовані змагання"Ми спортивні, ми-активні!".
11 вер. 2017

День фізичної культури і спорту для дошкільнят СДНЗ №65 на базі КЗ Центр туризму та краєзнавства м. Кропивницький

В рамках Олімпійського Тижня для старших дошкільників був організований День фізичної культури і спорту на базі КЗ Обласний Центр туризму та краєзнавства. Дошкільники вправлялись проходити смугу перешкод, ознайомились з обладнанням бази, туристичним спорядженням.
11 вер. 2017

В садочку розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Ми-за безпеку руху!"

З метою ознайомлення дошкільників з правилами дорожнього руху, пропаганди серед батьків вихованців уважного ставлення до безпеки дітей в транспорті та на дорозі, в закладі розпочався Тиждень БЖД "Ми- за безпеку руху!"