25 жовт. 2016

Виставка поробок "Дари осені"

Надзвичайні композиції в кошиках, панно, оригінальні фігурки звірів, людей діти нашого садочка разом з батьками виготовили з природного матеріалу, овочів, фруктів.
20 жовт. 2016

В СДНЗ №65 проходять музичні свята "Приходить в гості щедра осінь"

ОСІНЬ Нині осінь нас чарує, Неповторна, чарівна, Різні барви нам дарує І дивує нас вона. Виглядає так казково Восени і парк, і гай, Розмаїттям кольоровим Прикрашає осінь край!
18 жовт. 2016

Відкритий показ. Музично-хореографічна розвага "Уклонімося хлібові"

Музичний керівник СДНЗ №65 Голобородько Л.Б.провела музичну розвагу з дітьми підготовчої групи №11. Наш щедрий край, багатий край, старі прикмети має. На рушникові коровай своїх гостей вітає!
13 жовт. 2016

13 жовтня в СДНЗ № 65 відбулося "Свято козацтва"

Булава – це влади знак, Що втрима в руках не всяк. До тієї булави Треба, друже, голови! В кошового булава Рік всього в руках була. А тоді на Раді він Звіт тримав з усіх сторін: Що зробити встиг за рік Цей шановний січовик.
22 вер. 2016

Семінар-практикум "Я обираю життя!"

Практичний психолог Смірнова Г.О. провела з педагогами закладу семінар-практикум "Я обираю життя!". Мета семінару: формувати у педагогів усвідомлене розуміння поняття «життя», його унікальності, цінності, значущості для кожної особистості; визначити своє місце в ньому; спонукати їх до роздумів над важливими життєвими проблемами; ставлення до власного життя та життя інших людей, як до найвищої цінності.
22 вер. 2016

Батьківські збори

Сьогодні відбулись батьківські збори для батьків дітей старшого дошкільного віку. На зборах розглядались такі питання: 1. Цілісний підхід до виховання і розвитку старших дошкільників в сім'ї та дошкільному закладі. 2. Зустріч з заступником директора з початкової освіти НВО №17 "Взаємодія НВО і СДНЗ"
19 вер. 2016

День міста

педагоги СДНЗ №65 разом з колегами з ДНЗ №48, та ДНЗ №68 приймали участь у загальноміських заходах у Ковалівському парку "Казкове містечко".
16 вер. 2016

Зустріч з інспекторами Управління патрульної поліції м. Кропивницький

16 вересня в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему"Азбука безпеки на дорозі" інспектори УПП м. Кропивницький завітали до СДНЗ №65 "Лукомор'я"
13 вер. 2016

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Азбука безпеки на дорозі"

З 12 по 16 вересня в СДНЗ №65 "Лукомор'я" проходить Тиждень "Азбука безпеки на дорозі". Під час Тижня з дошкільниками проводяться бесіди, заняття про правила дорожнього руху, організовуються ігри, практичні вправляння у вирішенні ситуацій: "Діти і дорога", "Ми пасажири", "Світлофор наш помічник" і т.п.
12 вер. 2016

Відкриття Олімпійського тижня

Сьогодні В СДНЗ №65 "Лукомор'я" відбулось відкриття Олімпійського тижня. На відкритті пройшов парад юних спортсменів, був занесений Олімпійський вогонь, діти грали в рухливі ігри, естафети, відгадували загадки та читали вірші про спорт, здоров'я.