18 січ. 2018

Музична зимова розвага «Українські розваги на Старий Новий рік»

17 січня 2018 року в СДНЗ № 65 «Лукомор’я», традиційно проводилась зимова розвага «Українські розваги на Старий Новий рік», присвячена святкуванню Різдва та Старого Нового Року у народному стилі. Такий формат проведення заходу, дає змогу дітям ознайомитися з народними зимовими обрядами: "водіння Кози", колядування, щедрування, а також навчитися танцювати традиційні народні таночки, співати. Маленькі вихованці разом з батьками влаштували театралізоване дійство з використанням традиційної української атрибутики та символіки, що дала змогу глядачам відчути родинність та духовну єдність.
12 січ. 2018

Для педагогів СДНЗ №65 12.01.2018р. були організовані педагогічні посиденьки «Традиції українського народу. Колядки, щедрівки, засівалки».

Побажання радості, достатку, миру лунали сьогодні в залі. Педагоги залучились до традицій українського народу, ділились досвідом та цікавими щедрівками та засівалками. Коляд, коляд, коляда, Хай обходить вас біда. І нехай на ваш поріг Прийде радість в Новий рік. Щоб в добробуті цвіли, Щоб щасливо ви жили, І щоб рік цей молодий Вам був кращий за старий. Друзів зичимо багато; Щоб у будні та на свято Ваші гнулися столи. Щоб здорові всі були! Д. Гордійко
22 груд. 2017

В санаторному закладі дошкільної освіти (ясла-садок)№65 "Лукомор'я" проходять новорічні ранки

Співа прощальнії пісні славетний рік старий,але не будемо сумні, бо рік іде Новий! Хай всюди музика лунає, радіє весь дитячий садок, ялинка барвами заграє, для всіх - дорослих і малят!
22 груд. 2017

Семінар-практикум для батьків "Ігрова діяльність дітей дошкільного віку вдома"

З метою підвищення педагогічної компетенції батьків з проблеми активізації ігрової діяльності молодших дошкільників в умовах сім’ї, практичний психолог Смірнова Г. О.разом з в.-методистами, вихователями організувала та провела семінар-практикум для батьків дітей 4-го року життя.
19 груд. 2017

Виставка поробок дітей та батьків «Новорічна іграшка своїми руками»

19.12.2017р. в закладі дошкільної освіти (ясла-садок)№65 «Лукомор’я» була організована виставка поробок дітей та батьків «Новорічна іграшка своїми руками». Діти з захопленням розповідали, як виготовляли іграшки разом з татом, або мамою. Виставка діяла до кінця новорічних свят, щоб всі бажаючі могли відвідати та залучитись до світу творчості та фантазії.
13 груд. 2017

В рамках Тижня охорони праці в нашому дошкільному закладі для працівників були організовані навчання з надання долікарської допомоги

З метою ознайомлення та навчання працівників СДНЗ надавати першу долікарську допомогу постраждалим під час різних надзвичайних ситуацій був організований показ практичних дій. Навчання організовані фахівцями центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Кіровоградської області. Практичні заняття проводили: лікар невідкладних станів Ратушний Д.М., фельдшери н.с. Майський Д.М., Левицький О.П.
12 груд. 2017

Дошкільнята переглянули новорічну виставу "Чотири королеви"

Сьогодні діти старшої групи "Калинка"відвідали обласну філармонію та переглянули новорічну виставу "Чотири королеви"
5 груд. 2017

Сьогодні, 5 грудня, у Всесвітній День волонтера, наш садочок приєднався до збору предсвяткових подарунків бійцям АТО.

Всі бажаючі (працівники закладу, діти, батьки) зібрали продукти, солодощі, одяг та малюнки дітей з побажаннями бійцям. Все це волонтери передадуть бійцям в зону АТО до новорічних свят.
1 груд. 2017

Дошкільники СДНЗ №65 "Лукомор'я"відвідали обласну бібліотеку для дітей ім.Шевченка

Під час екскурсії діти розглянули різні відділи бібліотеки, відвідали відділ дитячого та сімейного читання, оглянули стелажі з тематичними підбірками літератури, ігровий та читацький осередки. Діти розширили знання про писемність людства, а ще для малят відбулось інтерактивне голосне читання казки. На звершення заходу маленькі читачі познайомилися з новими пізнавально-розважальними журналами.
30 лист. 2017

Літературні посиденьки "Улюблені поезії"

30 листопада 2017р. в рамках Місячника української писемності та мови в СДНЗ №65 «Лукомор’я» були організовані «літературні посиденьки». У заході з задоволенням взяли участь педагоги нашого закладу, яких цікавить та приваблює поетичне слово. Учасники заходу читали твори класиків української літератури та сучасних поетів, ділились враженнями від прочитаних віршів. Слухали композиції українського гурту «Пікардійська терція».