6 січ. 2022

Педагогічні посиденьки "Новорічні свята. Народні обряди та традиції"

Ми не уявляємо Новорічно-Різдвяних свят без щедрівок, колядок. Педагоги творчо та завзято досліджували народні перлини, ділились своїм досвідом.
22 груд. 2021

Новорічні свята в СДНЗ№65

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне.
9 груд. 2021

В рамках акції "16 днів без насильства" - заняття-бесіди «Великі права маленької дитини»

Практичний психолог Смірнова Г.О. , вихователі груп старшого дошкільного віку провели заняття-бесіди «Великі права маленької дитини». Перглянули мультфільми про добрі вчинки та справи.
6 груд. 2021

Відзначення дня Збройних Сил України в СДНЗ№65

Збройні сили України — Слава, гордість, міць країни! Захищають мир, свободу Служать рідному народу! Щира шана і подяка Хлопцям, молодим солдатам, Що строкову службу чесно Сприйняли, як борг почесний!
3 груд. 2021

Відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю у дошкільному навчальному закладі №65 «Лукомор’я»

Заняття на тему: «Ми всі різні але ми рівні» з дітьми старшого дошкільного віку
2 груд. 2021

Дію адаптивного карантину продовжено до 31 березня 2022 р..

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови від 9 грудня 2020 р. № 1236, якими продовжено до 31 березня 2022 р. дію адаптивного карантину.
1 груд. 2021

В Україні створили електронний “Довідник безбар'єрності”

«Довідник безбар’єрності» створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.
25 лист. 2021

В СДНЗ№65 проходить Акція "16 днів без насильства"

25 листопада Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
19 лист. 2021

До Всесвітнього дня дитини флешмоб "Ми щасливі діти"

Педагоги та діти середньої групи №5 "Курчатка" організували флешмоб "Ми - щасливі діти!"
18 лист. 2021

Театралізації за мотивами українських народних казок дошкільниками

В рамках Декади української писемності та мови в дошкільному закладі організовані покази театралізацій українських народних казок. Дошкільнята старшого дошкільного віку разом з педагогами підготувала та показали народні казки для малюків.