1 квіт. 2022

"Довідник безбар'єрності" у воєнний час

" Укомунікації приховано набагато більше сенсів, ніж нам здається. Цей цей Довідник допоможе розкрити нові, додаткові смисли, коли в центрі уваги - людина та її розмаїття. І це стане першим кроком у формуванні нової етики спілкування". Перша леді Олена Зеленська
14 бер. 2022

Дистанційна взаємодія. Для дорослих та дітей від педагогів СДНЗ№65 "Лукомор'я"

З метою підтримки психо-емоційного стану дітей та їх батьків, педагогів під час війни, для організації освітньої роботи, колектив СДНЗ№65 "Лукомор'я" створив дошку Padlet "Хай буде мир на рідній Україні" з різноманітними порадами та рекомендаціями, іграми.
7 бер. 2022

Психологічна турбота про дітей під час військових дій

МОН України пропонує для батьків та педагогів рекомендації психологині Світлани Ройз як потурбуватись про дитину під час військових дій
5 бер. 2022

До відома батьків!

З 05 березня 2022року СДНЗ №65 "Лукомор'я" - черговий дошкільний заклад, який приймає дітей батьків критичної інфрастуктури (військові, поліція, медичні працівники) з усього міста. Режим роботи дошкільного закладу - цілодобово.
25 лют. 2022

Поради для педагогів "Як діяти в кризовій ситуації"

Формування психологічної готовності працівників закладів освіти до конструктивної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.
24 лют. 2022

Увага! До відома батьків!

У Кропивницькому дітей працівників критичної інфрастуктури (військові, поліція, медики) приймають 8 дошкільних закладів: №14,15,35,37,47,63,65,74. СДНЗ №65 "Лукомор'я" працює в цілодобовому режимі.
24 лют. 2022

Порядок дій в екстренних ситуаціях

"Як діяти в кризовій ситуації"
1 лют. 2022

Виступ вихователя Ткаченко Л.І. на освітньому хакатоні "Презентація методичної розробки"Цифрові інструменти сучасного педагогічного працівника в закладі дошкільної освіти під час дистанційної навчання

до плану роботи КУ «МЦПРПП КМР» на 2022 рік, 01 лютого 2022 року розпочав роботу освітній хакатон педагогів закладів дошкільної освіти, які атестуються у 2021/2022 н.р. - «Педагогічний досвід, випробуваний часом».
24 січ. 2022

В СДНЗ№65 "Лукомор'я" Тиждень БЖД "Здоров'я-запорука успіху"

З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань життєдіяльності, підвищення рівня знань та умінь , виховання уважного ставлення до безпеки і здоров'я дитини як основи для реаліізації успішного життя, опанування навичок безпечної поведінки в СДНЗ№65 організовано та проводиться Тиждень БЖД "Здоров'я-запорука успіху".
11 січ. 2022

11 січня Всесвітній день Дякую!

11 СІЧНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ “ДЯКУЮ!” 11 січня відзначається Міжнародний день «дякую» – свято, яке було започатковане з ініціативи ЮНЕСКО та ООН і покликане нагадати людям про цінність хороших манер. В Україні це свято відзначають із 2008 року. Щодня люди вимовляють слово «дякую» мільйони разів, але чи замислюються вони про те, як це слово з’явилося в нашій мові, що означає і наскільки потужну енергетику має? Міжнародний день дякую у багатьох країнах святкують з великим розмахом, проводячи ярмарки, влаштовуючи освітні акції, на яких, наприклад, збирають кошти для нужденних, конкурси й безліч інших розважальних заходів. В освітніх установах говорять про важливість дякувати близьким, розповідають про культурні традиції, етику, а також гарні манери. У цей день люди говорять один одному теплі слова і обмінюються листівками, висловлюючи свою ввічливість і подяку.