Літо, літечко барвисте у дитячому садку!

30 лип. 2021
Літо У відчинене віконце Зазирнуло зранку сонце І лоскоче ніжно носик, І маленькі ніжки босі. Сяйвом сонця все залито, В нас гостює справжнє літо Кольорове та яскраве, Запашне, смішне, цікаве! Мама літечку радіє, Літо всіх маляток гріє, Щоб росли вони здорові, Наші «сонечка» чудові! (Олег Роговенко)

Дошкільнята СДНЗ№65  під час літнього періоду 2021

Музичні хвилинки та веселі руханки  створюють дітям веселий настрій

Ігри з водою та піском  "Граємось та досліджуємо" загартовують та розвивають допитливість у малечі.

Обов'язково після денного сну організовується з дітьми зарядка пробудження "Дошкільнята - здоров'ята"

Рухливі та хороводні ігри у затінку, на свіжому повітрі згуртовують дітей, навчають дружити.

Збір врожаю

Наші працьовитиі дошкільнята збирають врожай, який доглядали та  виростили разом з вихователями на  городі. Діти групи "Бджілки" разом з вихователем Сафоновою О.В. працювали як "маленькі бджілки" та зібрали врожай вітамінної цибулі.

Діти групи №7  разом з вихователем Ящук І.С. також збирали врожай на своїй ділянці. Ось яка цибулька!