20 вер. 2022

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Їдеш у путь-обережним будь!»

В СДНЗ№65 з 19 до 23.09.2022 року проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Їдеш у путь-обережним будь!».
14 вер. 2022

семінар "Перша психологічна допомога під час надзвичайних ситуацйі"

Практичний психолог Смірнова Г.О. провела семінар для педагогів "Перша психологічна допомога під час надзвичайних ситуацйі"
9 вер. 2022

В СДНЗ№65 відзначають День українського борщу

10 вересня проводиться День борщу в Україні. Відзначають у другу суботу вересня. З метою залученню дітей до українських традицій , ознайомлення дошкільнят з українськими народними стравами сьогодні в нашому дитячому садочку кухарі зварили смачний борщ, діти смакували з великим задоволенням, а ще вивчали потішки, пограли в дидактичні , сюжетно-рольові ігри.
1 вер. 2022

Вітаємо з Днем знань!

Сьогодні розпочався новий навчальний рік. Перші заняття для дошкільнят були проведені на тему "Україна - моя Батьківщина".
24 серп. 2022

Святкуємо День Незалежності України

День Незалежності – свято, яке у серці кожного українця. Цьогоріч цей день особливий, і не потрібно зайвих слів. Хай за нас говорить наше майбутнє – наші діти.
23 серп. 2022

День Державного Прапора України

З метою виховання поваги громадян до державних символів України в СДНЗ№65 спільно з усією країною відзначають День Державного прапора. Педагоги організували з дітьми перегляд мультфільмів, бесіди , читання віршів про наш прапор, грали в дидактичні ігри "Склади пазли", "Збери ціле", малювали прапор України за допомогою різних технік, грали в народні ігри.
28 лип. 2022

В СДНЗ №65 відзначили День української державності

З метою ознайомлення дошкільників з державними святами, виховання патріотизму та любові до Батьківщини, з дітьми були проведені заняття, бесіди "Наша Батьківщина", "Україна-рідний край", ігри "Назви символи України", перегляд мультфільмів, малювання та аплікація на тему "Україна-рідний край". Вихователі та діти читали вірші Т.Шевченка, Л.Українки, співали "Ой у лузі червона калина" та ін. пісні.
8 лип. 2022

Лялькову виставу для малят підготували педагоги СДНЗ№65 "Півник Підбийоко"

Для гарного настрою та для цікавого дозвілля педагоги СДНЗ №65 показали дошкільнятам лялькову вивставу "Півник Підбийоко". Під час вистави діти допомагали Півнику знайти друзів та вивчили з ним веселу пісеньку.
7 лип. 2022

Святкуємо свято Івана Купала в СДНЗ

З метою ознайомлення дошкільників та виховання любові до традицій нашого народу, сьогодні в закладі була організована розвага з дітьми старшого дошкілього віку "Як на Івана на Купала..."
1 лип. 2022

Літній період 2022р. в СДНЗ№65

Ви спитаєте малята: «Де найкраще всього грати? Де найкраще засинати? Де годують дуже смачно? Де найкращий вихователь?»Не замислившись скажу: Я в садочок ходжу. Наш садочок кращий в світі. Дуже люблять його діти». (Нехаєв Т.)