В СДНЗ№65 проходить Акція "16 днів без насильства"

25 лист. 2021
25 листопада Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

Практичний психолог Смірнова Г.О. організувала з дітьми старшої групи №4 заняття                                     "Ми- діти планети Добра і Любові"

#Кропивницький_проти_насильства

#16днівпротинасильстваКроп2021

З метою ознайомлення з проблемами та причинами насильства в  закладі освіти, в дитячому середовищі, шляхами  його подолання, розвитку навичок толерантного спілкування

практичний психолог Смірнова Г.О., в-методист Таланова С.В. провели семінар  з помічниками вихователів.

Створення педагогами  СДНЗ№65 мотиваційного плакату " Ми- за дитинство без насильства!"

Чим голосніше та частіше ми будемо говорити про недопустимість насилля, тим більша ймовірність швидкого викорінення цього ганебного явища в нашому суспільстві.