11 трав. 2023

Для дітей СДНЗ була організована інтерактивна вистава лялькового театру "Щенячий патруль та його друзі"

Під час вистави діти закріпили правила безпечної поведінки з незнайомими людьми, ознайомились з професіями поліцейського та рятувальника.
28 квіт. 2023

День охорони праці

Щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. Цьогоріч, він присвячений безпечному та здоровому робочому середовищу як фундаментальному принципу та праву на роботі.
21 квіт. 2023

Взаємодія СДНЗ№65 та КЗ "Фортечна гімназія"

В рамках взаємодії СДНЗ № 65 з Фортечною гмназією, наступності здобуття освіти, діти старшого дошкільного віку відвідали клас інформатики. Вчитель інформатики ознайомила дошкільнят з початковою сходинкою інформаційної взаємодії. Діти ознайомились з історією та традиціями закладу освіти, отримали багато цікавої інформації та позитивні емоції.
18 квіт. 2023

Тиждень психології в СДНЗ№65

З метою підвищення інтересу всіх учасників освітнього процесу до діяльності психологічної служби, поглиблення знань з психології, в дошкільному закладі (з 17 по 21 квітня 2023р.) проходить Тиждень психології
17 квіт. 2023

Фотовиставка STREM- проект "Город на підвіконні"

Пропонуємо до перегляду фотовиставку "Город на підвіконні". Дошкільнята спільно з вихователями в кожній віковій групі СДНЗ№65 протягом зими вирощують корисні рослини, трави в своїх осередках природи. Діти саджають, доглядають рослини, збирають врожай та з задоволенням споживають.
14 квіт. 2023

Зі святом Великодня! Виставка поробок "Розмалюю писанку, розмалюю"

До Великоднього свята в СДНЗ№65 організована виставка поробок виготовлених дітьми разом з батьками, вихователями "Розмалюю писанку, розмалюю". Запрошуємо до перегляду.
12 квіт. 2023

В СДНЗ№65 відзначили Всесвітній День авіації та космонавтики

В СДНЗ№65 з дітьми старшого дошкільного віку обговорювали можливості людства у досягненнях космічних польотів,подоланні відстані. Грали у настільні, рухливі ігри, малювали свої зіркові мрії.
10 квіт. 2023

Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Помічай, упізнавай, поводься безпечно!»

З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, виховання у дітей поважного ставлення до здорового способу життя та гармонійного розвитку, збереження та поліпшення власного здоров’я, створення і підтримки здорових та безпечних умов життя і діяльності людини як у повсякденному житті так і в умовах надзвичайних ситуацій в СДНЗ№65 з 10 по 14 квітня проходить Тиждень «Помічай, упізнавай, поводься безпечно!»
6 квіт. 2023

СДНЗ№65 отримав спеціальний статус “Заклад освіти - учасник програми Google for Education”

Станом на 05.04.2023 СДНЗ№65 отримує статус “Заклад освіти - учасник програми Google for Education” із відповідним присвоєним номером UA-DGTfE-04-23-00557.
6 квіт. 2023

Вдячність за підтримку та допомогу.

Практичний психолог Смірнова Г.О. спільно з вихованцями висловлюють щиру вдячність команді ГО "Слов'янський культурний центр "Задзеркалля", які працюють у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за чудовий комплект методичних та ігрових матеріалів #ngozadzerkallya