28 вер. 2023

До 105 -річчя від Дня народження В.О.Сухомлинського в СДНЗ №65 проходять різноманітні заходи та організовано Тиждень " Подорож до Країни Доброти" за творами Василя Сухомлинського

З травня по вересень 2023р. педагоги всіх вікових груп читають дітям твори Василя Сухомлинського. Дітям дуже цікаво слухати казки під голубим небом, навчатись доброти, співпереживання, турботи. За казками діти малюють свої враження від почутого. А потім маленькі актори інсценізують казки та оповідання.
28 вер. 2023

В СДНЗ №65 цілий тиждень продовжується проєкт ПРОЄКТ«LEGO-camp: Творці майбутнього»

Вихователі разом з дітьми всіх груп підтримують челендж та грають, роблять зарядку, співають, танцюють, рахують, конструюють, створюють картини з конструктором LEGO.
27 вер. 2023

Практичне навчання з першої долікарської допомоги для колективу

Сьогодні в СДНЗ№65 "Лукомор'я" було організовано навчання з надання першої долікарської допомоги. Спеціалісти КНП "Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області КОР" провели навчання для колективу СДНЗ№65 та ЗДО №22  з надання першої долікарської допомоги.
27 вер. 2023

В СДНЗ№65 відзначили Всесвітній день туризму

Наш дошкільний заклад працює в напрямку "Туризм-нетрадиціна форма оздоровлення дошкільників". Туризм-один з важливих засобів гармонійного розвитку, зміцнення здоров'я, залучення дорослих і дітей до занять фізичною культурою. А ще ще це дуже цікаво досліджувати оточуючий світ разом з друзями. Тому під керівництвом інструктора з фізкультури Міхно Л.Г. дошкільнята тренуються в садочку, зміцнюють м'язи, знайомляться з туристичим обладнанням, правилами поводження в природі. А потім вирушать стежками пізнання!
25 вер. 2023

В СДНЗ №65 розпочався ПРОЄКТ«LEGO-camp: Творці майбутнього»

Святкове відкриття події «LEGO-camp: Творці майбутнього». Вихователі груп №4,11 організували квест-гру «Морські пригоди. Пошук скарбів». Діти здійснили пошуковий маршрут ГЕОКЕШИНГУ, передали виклик наступним учасникам.
20 вер. 2023

В СДНЗ№65 проходить Олімпійський тиждень

З 18 по 22 вересня 2023 року в СДНЗ №65 проходить Олімпійський тиждень. З метою залучення дітей дошкільного віку до здорового способу життя, вмінням берегти та поліпшувати своє здоров'я педагоги організовують рухливі ігри, естафети, змагання серед дітей старшого дошкільного віку.
19 вер. 2023

Вітаємо переможців!

Нагороджена цінними подарунками вихованка СДНЗ№65 "Лукомор'я" Кропивницької міської ради Кіровоградської області, яка зайняла 2 місце у обласному конкурсі «Твори В. О. Сухомлинського в дитячих малюнках».
14 вер. 2023

В СДНЗ№65 виставка квітів "Осінній вернісаж"

Сьогодні в СДНЗ№65 "Лукомор'я" була організована виставка квітів "Осінній вернісаж". Всі групи прийняли активну участь в організації виставки. Вихователі, батьки та діти принесли в дитячий садок всі барви осені. Яскраві жоржини, айстри, хризантеми, соняхи та багато інших квітів, ягід, овочів та фруктів радували всіх відвідувачів нашого садочка! Найкращі композиції були вибрані для участі у вернісажі "Квіти для ЗСУ" , який буде організований біля міськради 15 вересня. Запрошуємо всіх бажаючих на вернісаж! #Квіти&для ЗСУ
14 вер. 2023

СДНЗ №65 долучився до участі у квітковому вернісажі.

Наше місто збирається відзначити 269 День народження. Наш дошкільний заклад спільно з іншими закладами освіти приймає участь у вернісажі "Квіти для ЗСУ" #Квіти&для ЗСУ
12 вер. 2023

Батьківські збори в СДНЗ№65. Ознайомлення батьківської громадськості з Всеукраїнською програмою ментальне здоров'я "Ти як?": https://www.howareu.com

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу. Ментальне здоров'я-одна з передумов нашої стійкості. От чому важливо говорити про нього зі своїм оточенням і в суспільстві, поширювати знання про душевний стан і вміння про нього піклуватися...