1 лист. 2023

Участь педагогів СДНЗ№65 "Лукомор'я" у ІІ Всеукраїнському челенджі «Інтегративний підхід в освіті: актуальність, сутність, досвід впровадження»

Вітаємо та підтримуємо вихователів СДНЗ№65 Ткаченко Людмилу Іванівну, Сафонову Олену Володимирівну- учасників ІІ Всеукраїнського челенджу «Інтегративний підхід в освіті: актуальність, сутність, досвід впровадження»
30 жовт. 2023

«Гарбузовий fest» в СДНЗ

В рамках проведення заходу «Гарбузовий fest» в закладі творчі педагоги створили гарбузову фотозону в українських традиціях, де розмістили рецепти страв з гарбуза (гарбузове меню). Дітям приготували запіканку з сиру та гарбуза. Цю страву дуже полюбляють дошкільники, вона смачна і корисна. Гарбузи для фотозони та рецепти гарбузових страв запропонували кухар дошкільного закладу, педагоги та батьки вихованців.
27 жовт. 2023

Декада української писемності та мови "Мова має значення"в СДНЗ№65

Розпочали декаду української писемності та мови "Мова має значення" в СДНЗ№65 музичним святом "Український ярмарок" з дітьми старшої групи "Калинка" та підготовчої групи "Ромашка". Щирі привітання, веселі загадки, прислів'я, пісні долучили дошкільнят до рідної мови, традицій українського народу.
26 жовт. 2023

В СДНЗ №65 відзначають Всесвітній день заощаджень

СДНЗ №65 "Лукомор'я" долучився до участі у Всесвітньому дні заощаджень. Вихователі провели заняття, сюжетно рольові, дидактичні ігри з економічного виховання дошкільників. Дітям було цікаво, вони вчились заощаджувати кошти.
25 жовт. 2023

В СДНЗ №65 для дошкільнят проведені музичні свята "Осінь в гості завітала"

Дошкільнята під час святкування загадували та відгадували загадки, розповідали вірші, співали пісні, грали у веселі ігри. Веселий настрій та позитивні емоції отримала малеча!
20 жовт. 2023

Подяка за отримання подарунків - боксів "Нумо відкривай та розвивай"

СДНЗ №65 вдячні МОН України, Кіровоградській ОВА, управлінню освіти Кропивницької міської ради за сприяння Дитячого фонду ООН (UNICEF) та отримання подарунків - боксів "Нумо відкривай та розвивай". Цікаві,яскрпаві ігри, розмальовки,загадки-будуть в нагоді дітям для навчання важливим життєвим навичкам, сприятимуть розвитку креативності та спілкуванню.
17 жовт. 2023

Музичне свято "Осінь на гостину завітала" в СДНЗ№65

З метою ознайомлення дітей з чудовою порою року - осінню, розвитку музичних здібностей, створенням піднесеного настрою дітям, було проведено веселе музичне свято з дошкільнятами групи "Перлинки".
10 жовт. 2023

Семінар-практикум для педагогів "Ти як? Ментальне здоров'я під час війни"

З метою підвищення рівня обізнаності учасників  освітнього процесу щодо проблем психічного здоров'я в СДНЗ#65  "Лукомор'я" практичний психолог Смірнова Г.О. організувала ряд просвітницько-профілактичних заходів: - заняття-бесіди з дітьми про ментальне здоров'я, як його зберегти та підтримувати. - психологічні хвилинки з дітьми старшої групи ; - семінар-практикум для педагогів "Ти як? Ментальне здоров'я під час війни. Як подбати про себе?" #тияк_Кіровоградщини
10 жовт. 2023

День ментального здоров’я

Санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №65 «Лукомор’я» долучається до святкування Дня ментального здоров’я та Всеукраїнського флешмобу на його честь.#руханкасили #тияк @unicef_ukraine , @juniors_in_ua , @mon.ua.official
1 жовт. 2023

Вітаємо захисників та захисниць України зі святом!

До Дня захисників та захисниць України, колектив, батьки та діти СДНЗ№65 "Лукомор'я" провели акцію збору смаколиків для наших воїнів. Зібрані пригощання були передані до поранених захисників в Обласну лікарню, в обласний госпіталь. Також смаколики були передані у міський ХАБ для передачі воїнам на передову.