4 серп. 2023

Іскорки суперсил з дошкільнятами СДНЗ№65

Дошкільники спільно з педагогами продовжують знайомитись з Іскорками суперсил, в цікавій ігровій діяльності навчаються важливим життєвим навичкам взаємодії, креативності, спілкування. Нумо грати - супер сили розвивати! #ІскоркиСуперсил
2 серп. 2023

Вистава лялькового театру для дошкільнят

Діти СДНЗ№65 спільно з казковими героями долучились до цікавих пригод, повторили правила безпеки.
14 лип. 2023

Тиждень "Маленькі дослідники" в СДНЗ№65

Літо для дошкільнят в санаторному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №65 «Лукомор’я» яскраве, дружнє, цікаве. А навколо такий великий навколишній світ. Як навчити дитину бачити, відчувати і розуміти красу навколишнього світу? Як допомогти усвідомити значення природи для життя людей, а відтак – необхідність її оберігати? Для цього існуємо ми: батьки і педагоги. Вихователі нашого садочку опираються на природну дитячу допитливість та організовують пошуково-дослідницьку діяльність. Це спостереження та досліди, що носять ігровий характер. Дошкільнята навчаються розв’язувати практичні та пізнавальні завдання, взаємодіють, роблять висновки.
7 лип. 2023

Свято Івана Купала в санаторному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)№65 «Лукомор’я»

Сьогодні була проведена розвага для дітей. Лісова Мавка разом з дошкільнятами водила хороводи, співали українських пісень, грали в ігри, вчилися плести вінки. Лісовик допоміг дітям знайти квітку папороті, щоб всі могли загадати своє бажання.
30 черв. 2023

Виховання культурно-гігієнічних навичок у дітей дошкільного віку

В межах реалізації проекту дитячого фонду ООН(Юнісейф) в СДНЗ №65 булои проведені заняття на тему: "Виховання гігієнічних навичок у дітей"

Happy Paw

З 19 червня в СДНЗ № 65 пройшли щорічні Міжнародні заняття доброоти.
30 черв. 2023

Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками

СДНЗ №65 взяв участь у Всеукраїнському тижні, який пройшов з 19 по 22 червня.
28 черв. 2023

Ляльковий театр

В СДНЗ №65 завітав Кіровоградський академічний обласний театр ляльок з виставою "Пригоди у чарівному лісі"
8 черв. 2023

Звіт керівника

З метою оцінювання керівництва та діяльності санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №65 "Лукомор'я" організовано звітування директора за період роботи закладу у 2022-2023 н.р.
2 черв. 2023

Участь СДНЗ№65 в обласному конкурсі «Твори В. О. Сухомлинського в дитячих малюнках»

Конкурс творів образотворчого мистецтва проводиться на виконання розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 07 лютого 2023 року № 113-р «Про підготовку та відзначення 105-ої річниці дня народження В. О. Сухомлинського», наказу КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» від 21 лютого 2023 року № 25 «Про затвердження плану заходів з відзначення 105-ої річниці від дня народження В. О. Сухомлинського», з метою вшанування пам’яті В. О. Сухомлинського, подальшого впровадження його педагогічної спадщини й художньо-естетичного виховання дітей закладів дошкільної освіти та загальної середньої освіти.