17 лют. 2023

В СДНЗ№65 "Лукомор'я" сьогодні відзначають день спонтанного прояву доброти

Мета свята – зробити людей трішки щасливішими та поширити частинку доброти навколо себе. Необов’язково звершувати якісь величезні доброчинні акти, достатньо підбадьорити ближнього, зробити приємний комплімент чи просто посміхнутися до незнайомця.
16 лют. 2023

В СДНЗ№65 відзначали свято Стрітення

Свято Стрітення в Україні завжди було у великій пошані. Дошкільнята СДНЗ№65 "Лукомор'я" спільно з педагогами долучились до народних традицій. Під час музичного свята "Стрітення" Господиня розповіла дітям про те, як з давніх давен люди відзначали це свято. Люди вірили, що в цей день, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе – тому до кінця місяця і господарювати.
13 лют. 2023

#Освітянський_ Форпост_Кропивницького

СДНЗ №65 "Лукомор'я" з перших днів війни працює, приймає дітей, колектив приймає участь у волонтерській діяльності, батьки та діти беруть участь в акціях на підтримку ЗСУ
13 лют. 2023

Допомога для СДНЗ№65

Необхідна для закладів освіти допомога отримана за сприянням управління освіти від благодійної організації "Благодійний фонд "Безпечне майбутнє " та дитячого фонду UNICEF. Обладнання отримано та використовується за призначенням.
1 лют. 2023

Зимове фіточаювання дошкільнят в СДНЗ№65

З метою підвищення рівня знань про лікувальні властивості рослин, формування у дітей здоров'язберігаючої компетентності, підвищення імунітету і життєвого тонусу в групах були проведені тематичні заходи "Зимове фіточаювання".
31 січ. 2023

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Журба здоров'я відбирає, а радісна думка прибавляє!»

З метою підвищення рівня знань дітей про здоровий спосіб життя, зміцнення фізичного та психічного здоров'я в СДНЗ№65 з 30 січня по 03 лютого 2023р. проходить Тиждень «Журба здоров'я відбирає, а радісна думка прибавляє!»
19 січ. 2023

Круглий стіл з педагогами СДНЗ№65 "Ми-українці і нам є чим пишатись!"

Педагоги обговорювали питання важливості консолідації зусиль педагогів і батьків для зміцнення національної ідентичності дітей як основи, яка виховує справжній патріотизм; сприяє формуванню у дітей позитивного образу своєї країни, утверджує активні позиції громадянина своєї країни, виховує цннісне ставлення до своєї родини як частини свого народу, його історії, традицій, культури.
12 січ. 2023

СДНЗ №65 презентує інтерактивну книгу "Вернісаж новорічних та різдвяних свят. Сімейні традиції "

Ось і прийшла казкова пора зимових свят, на яку так чекають дітлахи і дорослі. І хоч цього року війна і святкової атмосфери не відчувається, проте дуже важливо підтримувати наш емоційний та психологічний стан. Наші серця об'єднують народні традиції, звичаї, які ми передаємо нашим дітям.
12 січ. 2023

Колектив та вихованці СДНЗ№65 вітають з зимовими святами!

Сьогодні дошкільнята долучились до святкування Різдва та інших зимових свят які ми святкуємо на Україні. Сьогодні лунали колядки, щедрівки, побажання здоров'я, благополуччя, миру на Україні.
11 січ. 2023

Всесвітній день "дякую"

"Найбільш ввічливий день" . Дошкільнята СДНЗ долучились до відзначення дня "дякую". Виготовили листівки-подяки "Рукавичка вдячності" воїнам за наш захист, поділились теплом чарівного слова "дякую" .