8 вер. 2023

Вітаємо наших переможців в обласному конкурсі «ТВОРИ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО В ДИТЯЧИХ МАЛЮНКАХ»!

Вітаємо вихованку групи №10 Коміну Анну та вихователя Власенко Антоніну Іванівну за зайняте 2-е місце! З 08 травня по 12 червня 2023 року проводився обласний конкурс творів образотворчого мистецтва дітей старшого дошкільного віку та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти «Твори В. О. Сухомлинського в дитячих малюнках».
8 вер. 2023

В СДНЗ№65 відзначають День борщу

Традиційно День борщу в Україні відзначають у другу суботу вересня. Дошкільний заклад приєднується до традиції. Сьогодні наші кухарі приготували запашний, смачний український борщ. Всі малята смакують його з задоволенням!
7 вер. 2023

День морально-етичного виховання в СДНЗ№65 "Лукомор'я"

До відзначення 105 річчя Василя Сухомлинського в дошкільному закладі проходять читання, обговорення, інсценізації творів В.Сухомлинського
1 вер. 2023

Казка в гості завітала до дошкільнят СДНЗ№65

Сьогодні до СДНЗ№65 завітав Кіровоградський академічний обласний театр ляльок з виставою "Вовченятко з казкової торби". Малюки з радістю зустріли героїв казки, весело провели час!
1 вер. 2023

День Знань в СДНЗ№65

Сьогодні дошкільнята розпочали свій день з ранкового кола на тему: "Ти як?", поділились своім настроєм, спілкувались, вчились піклуватись про себе. Практичний психолог та вихователі використали рекомендації Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?": https://www.howareu.com/
24 серп. 2023

З Днем Незалежності, Україно!

До СДНЗ №65 завітали інспектори дорожньо- патрульної служби. Діти закріпили знання безпечного поводження під час різних надзвичайних ситуацій. З задоволенням "дослідили" автомобіль та обладнння інспекторів патрульної поліції. Всі діти заслуговують на мирне і безпечне майбутнє! Віримо, що скоро воно для нас усіх настане!
23 серп. 2023

Сьогодні в СДНЗ №65 відзначають День Державного прапора України

Синій, як море, як день, золотий — З неба і сонця наш прапор ясний. Рідний наш прапор високо несім! Хай він, уславлений, квітне усім! Гляньте, на ньому волошки цвітуть, Гляньте, жита в ньому золото ллють. З жита й волошок наш прапор ясний. З неба і сонця, як день весняний. (О. Олесь) https://maximum.fm/novini_t2
22 серп. 2023

Участь СДНЗ№65 у марафоні для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Дошкілля Кропивницького: перезавантаження»

21 серпня 2023 року у обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбувся марафон для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Дошкілля Кропивницького: перезавантаження»
22 серп. 2023

Дитяча художня література для дошкільнят СДНЗ№65 «Лукомор’я» від Благодійної організації «Благодійний фонд імені Іллі Грабара»

З метою формування культури читання у підростаючого покоління та читацької практики в житті дітей дошкільного віку, Благодійною організацією «Благодійний фонд імені Іллі Грабара» надано дитячу художню літературу для дошкільнят СДНЗ№65 «Лукомор’я». Дякуємо за цікаві книжки!
4 серп. 2023

Іскорки суперсил з дошкільнятами СДНЗ№65

Дошкільники спільно з педагогами продовжують знайомитись з Іскорками суперсил, в цікавій ігровій діяльності навчаються важливим життєвим навичкам взаємодії, креативності, спілкування. Нумо грати - супер сили розвивати! #ІскоркиСуперсил