4 квіт. 2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською старувала комунікаційна кампанія. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.
24 бер. 2023

Благодійна допомога для СДНЗ№65

СДНЗ№65 дякує за отриману допомогу від Благодійного фонду "Безпечне майбутнє ". Заклад освіти отримав питну воду для укриття.
23 бер. 2023

Засідання педагогічної ради "Атестація педагогічних працівників-2023р."

В СДНЗ№65 відбулось засідання педагогічної ради на тему "Атестація педагогічних працівників - 2023р."
9 бер. 2023

В СДНЗ №65 відзначають 209-ї річницю з дня народження Т.Г. Шевченка

Для дітей старшого дошкільного віку була проведена музична розвага "Зацвіла в долині червона калина..." з метою залучення дітей дошкільного віку до великої спадщини творчості поета. Діти читали вірші, співали пісні на вірші Т.Г.Шевченка, ознайомились з творчим шляхом поета та художника, створили колаж.
8 бер. 2023

Музичні свята "Зустріч весни" в СДНЗ№65

Навесні прокидається природа після зимової сплячки. Про цю чарівну пору року можна розповідати багато, але краще це зробити мовою поезії, пісні, таночку. Дошкільнята з радістю зустрічають весну, дарують свої привітання своїм родинам, педагогам та один одному.
6 бер. 2023

Дошкільнята з вихователями СДНЗ№65 долучились до участі в ІІ Міжнародному занятті доброти з 1-7 березня 2023 року

Сьогодні жодні загрози та дії агресора не можуть зупинити наш розвиток та рух до майбутнього. Тож виховуємо добро, незважаючи ні на що! З дошкільниками були організовані дидактичні ігри, перегляди мультфільмів, бесіди про гуманне та відповідальне ставлення до тварин на тему "Тварини - наші друзі!"#заняття_доброти2023 #happypaw
1 бер. 2023

В СДНЗ№65 вихователі спільно з дошкільниками розпочали STREAM- проєкт «Город на підвіконні»

З метою продовження ознайомлення дітей з навичками здорового харчування, включення в раціон корисних овочів, виховання дбайливого, турботливого ставлення до природи, її екологічного стану, сенсорного виховання та сприяння розвитку спостережливості у малюків, в усіх вікових групах дошкільного закладу традиційно проводиться вирощування в осередках природи, на підвіконні корисних овочів, трав (часник, цибуля, петрушка тощо).
27 лют. 2023

Участь педагогів СДНЗ№65 в акції «Українка – у кожній із нас»

До відзначення 152-ої річниці від дня народження великої доньки нашого народу – Лесі Українки вихователь Нужина І.В. долучилась до акції «Українка – у кожній із нас» #Українка_у_кожній_із_нас
21 лют. 2023

В СДНЗ№65 відзначали Міжнародний день рідної мови

Останній місяць зими наповнений святами та знаковими датами. У вівторок, 21 лютого, в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови.
17 лют. 2023

В СДНЗ№65 "Лукомор'я" сьогодні відзначають день спонтанного прояву доброти

Мета свята – зробити людей трішки щасливішими та поширити частинку доброти навколо себе. Необов’язково звершувати якісь величезні доброчинні акти, достатньо підбадьорити ближнього, зробити приємний комплімент чи просто посміхнутися до незнайомця.