1 черв. 2023

Вихованці СДНЗ №65 “Лукомор’я” м. Кропивницького долучилися до благодійної акції міського дитячого парламенту “Дрон - для Перемоги, квіти – після Перемоги”.

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей вихованці садочка разом з батьками, вихователями, працівниками зібрали кошти для ЗСУ, а ще помолилися за мир, за перемогу, за життя. Саме завдяки нашим захисникам ми можемо сьогодні провести таке гарне і яскраве свято! Сьогодні для дошкільнят були організовані цікаві ігри, веселі розваги. До закладу завітав КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» з виставою «Лисичка, Котик і Півник». Разом з героями казки діти потрапили у пригоду, навчилися дружити та допомагати один одному.
31 трав. 2023

Музичні свята "Прощавай, садок дитячий!"

з 23 по 31 травня в СДНЗ№65 проходять музичні свята "Прощавай, садок дитячий!" для дітей, їх батьків та вихователів груп старшого дошкільного віку
29 трав. 2023

Подяка за гуманітарну допомогу від СДНЗ№65 "Лукомор'я"!

СДНЗ№65 дякує за допомогу! Отримали гуманітарну допомогу за сприянням управління освіти від благодійної організації " Благодійний фонд " Безпечне майбутнє " в межах реалізації проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) "Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні "
26 трав. 2023

Для дітей СДНЗ№65 організована зустріч з інспекторами патрульної поліції м. Кропивницького

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності "Їдеш тихо-обминаєш лихо!", з метою ознайомлення дітей дошкільного віку з професією поліцейський, та закріплення знань правил дорожнього руху була організована зустріч з інспекторами поліції.
25 трав. 2023

Бойовий дрон замість квітів на останній лінійці: у Кропивницькому оголосили патріотичну благодійну ініціативу

До дітей Кіровоградщини звернувся міський дитячий парламент із закликом провести лінійки без квітів. Натомість вони пропонують учням, вихованцям і батькам, хто матиме бажання, підтримати таку акцію, зібрати невитрачені на квіти гривні на потреби ЗСУ. Гроші можна буде покласти до скриньок, встановлених у школах і садочках. В нашому садочку 1 червня з нагоди Дня Захисту дітей буде можливість долучитися до цієї акції. Зібрані кошти передадуть волонтерам, які придбають такі необхідні військовим дрони. Доєднуйтесь, допомагайте, наближайте нашу Перемогу, підтримуючи найкращу армію світу!
22 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху " Їдеш тихо-обминаєш лихо"

19 трав. 2023

В СДНЗ проведена педгодина на тему "Презентація проекту "Всеосвіта"

Для педагогів СДНЗ була організована презентація національної освітньої платформи Всеосвіта. Керівник творчої групи "Цифрові інструменти сучасного педагога в СДНЗ" Ткаченко Л.І. розповіла про ресурси для підвищення кваліфікації педагогів на платформі "Всеосвіта".
18 трав. 2023

День вишиванки в СДНЗ№65

Щороку в третій четвер травня в Україні важлива подія - День вишиванки. Вишиванка - оберіг українського народу, символ здоров'я, краси та щасливої долі. Діти та дорослі приєднуються до цього свята.
17 трав. 2023

Батьківська вітальня "Батькам майбутніх першокласників"

Сьогодні відбулось засідання батьківської вітальні на тему "Готовність дітей до навчання в школі". Практичний психолог Смірнова Г.О. розповіла батькам про критерії готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в школі, ознайомила з ігровими вправами на розвиток уваги, пам'яті, мовлення дітей.
12 трав. 2023

Привітання від дошкільнят СДНЗ№65 до Дня матері

Матінко моя єдина, Ти для мене цілий світ! І хоч я мала дитина, Хоч мені лиш кілька літ, Та тебе, матусю мила, Я кохаю над життя І бажаю: будь щаслива, Наче квітка весняна! (Іванна Савицька)